Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petezsak nem tojásformájú...

Petezsak nem tojásformájú hanem hosszúkás és vékony,6t+6 napon. Embrió 8 mm, szívhang van. Lehet ez még rendben? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatnak orulnek. 1 hete egyeb okbol mas orvos is keszitett ultrahangot, akkor szabalyos tojasalaku petezsakot latott, embrio 2,4 mm es szivhang szinten volt mar. Mit gondoltok?

2017. márc. 17. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott erre?
2017. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit, hogy meglátjuk, nem foglalt állást sem abban, hogy nem gond, sem abban, hogy biztosan gond lesz, pedig direkt rákérdeztem.. 2 hét múlva kontroll.
2017. márc. 17. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége a petezsák formájának, az a fontos, hogy ne legyen szakadozott a széle. A formája meg leginkább attól függ, milyen szögből készül az adott UH kép. Ahogy nő, meg nő a méh is változik majd a zsák alakja. Amikor ikerterhes voltam, az egyik petezsák kerek, a másik konkrétan kifli alakú volt. Semmi gondot nem jelzett.
2017. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van szívhang, szerintem rendben van.
2017. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.
2017. márc. 18. 06:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha másoknak is lenne hasonló problémája, tegnap voltam ellenőrzésen (8+3) és ismét minden rendben volt a petezsák ismét szabályos volt és az embrió már 2 cm. 😊 Úgy tűnik valóban a szívhang a lényeg, ha van, a petezsák alakja már nem annyira lényeges, mint a legelején, mivel ezek szerint eléggé változó lehet.
2017. márc. 29. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy minden renden, ugye mondtam én, hogy nem számít! Képzeld, a kérdés óta kiderült, hogy én is kismama vagyok! :) Hétfőn megyek először dokihoz, izgatottan várom én is, hogy mit fogunk látni. Minden jót és boldog babavárást!


#3-as válaszoló voltam

2017. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez csodálatos hír, kistesó az ikerbabák mellé 🤗 Szorítok, de biztosan minden rendben lesz. Köszi még egyszer, hogy időt szántál rám a múltkor. Nagyon megnyugtató volt egy pozitīv saját tapasztalatot olvasni.
2017. márc. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!