Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vart volna penzt szerintetek?

Vart volna penzt szerintetek?

Figyelt kérdés
Kedden fogok szulni akkor fog inditani a dokim.Ma voltam NST-n,ma nem nem lett vopna bent az orvos,de bejott miattam megultrahangozni.Mikor vegzett es kijott o is a vizsgalobol oda jott egy fel percre kb,es elmondta a ferjemnek is h mit latott uh-n.De ez csak egy fel perc volt aztan ment is el.Most azon idegeskedek h vart vopna penzt a bejovetelert es azert jott oda vagy nem?En huje nem kerdeztem meg akkor h tartozunk e valamivel h bejott.Annyira bant h nem tudom h ilyenkor mi a szokas.Holnap is mennem kell es valoszinu holnap is be fog jonni.Holanap mindenkepp szeretnem tole meglerdezni h tartozok e vmivel ha lesz ra alkalmam ugyint ma.De addig is nagyon idegesit a dolog.:(.
2017. ápr. 15. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretnék hülyeséget mondani, de a legtöbb helyen azt hallottam, hogy amelyik pénzt vár, elég nyers módon közli is...

Beszéltetek konkrétan az anyagiakról? Lehet csak a végén várja?

2017. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maganrendelesen is csak mindig mondta mikor a vegen kerdeztem h mennyi lesz h amennyit gondolok.Tehat szulesre se mondott konkret osszeget.
2017. ápr. 15. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem várt pénzt. Ha akart volna akkor megmondta volna. De normálisnak tűnik a dokid, a legtöbben közlik hogy 2-300 egy szülés és minden vizsgálat 10-20. Annyit adsz amennyit gondolsz és tudsz.
2017. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Aki még a hülyét is j-vel írja...attól nem várnak sokat,ne izgulj!
2017. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeritnem is szólt volna, de ahogy írod úgyis mész még hozzá, majd akkor rákérdezel. Ne aggódj, ő sem aggódik ha pénzt kell kérnie hidd el. Amúgy a végén úgyis adsz neki pénzt, szóval szerintem abban benne van, hogy most pár alkalommal bejön érted.
2017. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legelso rendeleskor mikor mentem akkor mondta h 6 ezer lesz a vizsgalat es uh.Onnantol kezdve csak annyit mondott h amenmyit gondolok.Hol 6-ott hol 7-et adtam.Szulesre 60ezret adok neki mert olvasgattam h a rendeles aranak 10*-e az atlag.Remelem nem fogja keveselni.
2017. ápr. 15. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, várt-e pénzt, de nekem nem lenne pofám nem adni ebben a helyzetben. NEm a munkaidejét, hanem a szabadidejét áldozta rád, amit a családjával tölthetett volna, és a kórház ki sem fizetni neki. Nyilván a benzint se ajándékba kapja.
2017. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Es mennyit adtal volna?
2017. ápr. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!