Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad a terhes...

Miért nem szabad a terhes kismamának fájdalmat okozni?

Figyelt kérdés

A kérdés önmagában hülyén hangzik, de megmagyarázom. Épp arról olvasgattam, hogy szabad-e terhesség alatt szexelni, és tobb helyen is le volt írva, hogy használhatók pl. segédeszközök is, de csak ha azok nem okoznak fájdalmat.

Na mar most elgondolkodtam azon, hogy ez megis miért jelenthet problémát? Ilyen erővel akkor az is gond lehet, ha a kismama mondjuk lábát töri, vagy csak ki megy a bokája? Hiszen az is fájdalommal jár. Ti mit gondoltok erről? Miért lehet ez probléma?


2017. ápr. 17. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nettó baromság.
2017. ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt akarták megfogalmazni virágnyelven, hogy a szado-mazót jobb későbbre halasztani.
2017. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Úgye nem rólad van szó kérdésedben?

Ha igen, inkább ne szülj!

2017. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, a kérdésem melyik részéből lehet arra következtetni, hogy rólam van szó... De tudod mit, kedves harmadik? Meghagyom neked a lehetőséget ezek utan, (ha már ilyen könnyen ítélsz elsőre) hogy higgy, amit szeretnél :)
2017. ápr. 17. 07:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem mindegy, hogy egy terhes kismamának a bokája megy ki, vagy a méhszáját piszkálják durván egy segédeszközzel,(amitől kinyílhat a méhszáj, vagy hüvelyi sérülést csinál, fertőzés stb) és így okoz fájdalmat...
2017. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves második es negyedik hozzászóló, igazatok van. Most kissé naivnak érzem magam, mert bennem a cikkeket olvasva fel sem merült ilyesmi!

Csak hirtelen megfordult a fejemben, hogy milyen sűrűn csípődik be ideg a gerincemben, illetve a meglazult bokam is milyen sűrűn megy ki, és megijedtem, hogy ezek rizikófaktorok lehetnek.

2017. ápr. 17. 07:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ara gondoltak,hogy a mellcsipeszt,korbácsot,seg g-golyót,pics.atágítót inkább majd szülés után használd.

De egyértelműen leírták szerintem,hogy mire gondoltak! Azzal meg,hogy kimegy a bokája,nagyon úgysem lehet mit kezdeni,megesik.

2017. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Mikor olvastad, nem esett le, hogy szexualis segedeszkozrol van szo ?? 😳
2017. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva szexuális segédeszköz címszó alatt csak a vibrator jutott eszembe. Azzal meg nem lehet ugy vadulni gondolom...
2017. ápr. 17. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:
szexelni lehet,de az intim szex eszközök terhesen nem ajánlottak.szülés után terheség előtt lehet használni
2021. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!