Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Staphylococcus aureus a...

Staphylococcus aureus a hüvelyváladékban? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
Nemrég vettek kenetet és ez lett az eredmény. Antibiotikumot kaptam rá. Akinek volt esetleg, segítene? A doki nem mondta, de felmerült bennem, hogy a férjem is fertőzött lehet akár?
2017. ápr. 18. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szülés napján jött meg ez eredmény, hoyg pozitív. Hiába vettek le újabb kenetet, már megszületett a lányom és 3 nap a tenyésztés. Mivel nála fennállt a veszély, hogy tüdőgyulladást kaphat, preventív antibiotikum kúrát kapott. Mondták, hogy ha negatív lesz az ő eredménye, akkor 3 nap, ha pozitív, akkor 5 nap - intravénásan. Szerencsére negatív lett, így csak 3 napig kapott.


Már 3 éves, semmi baja nem lett az antibiotikumtól se.

2017. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Szülésig remélem ki lesz kezelve nálam, most 1 hét antibiotikum kúrán vagyok, utána pedig újranézik. Abban véletlen nem tudsz segíteni, hogy vajon a férjem is fertőzött lehet akár? Neked erről nem mondtak semmit? Erre nem tért ki a doki, szóval azt gondolnám, ez a hüvelyváladékban van jelen, csak nőknél. De azért mégis érdekelne, nehogy később visszafertőzzön.
2017. ápr. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!