Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Staphylococcus aureust tenyész...

Staphylococcus aureust tenyésztettek ki. Volt másnak is?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, hogy ezzel nem kell foglalkozni. Most olvasom, hogy bizony szepszist és meningitiszt is okozhat. Nektek adtak rá valamit? 39. hétben vagyok, úgyhogy féltem a gyerekem. Esetleg menjek el a háziorvoshoz, ő felír rá valamit?
2013. okt. 28. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ne menj a háziorvoshoz. viszont ha ennyire nem bízol a választott nőgyógyászodban, hogy inkább a netnek hiszel, akkor nagyon gyorsan keress másik orvost, nehogy szülés alatt az legyen, hogy mondja, hogy anyuka, toljon, te gyorsan ráguglizol és mondod neki, hogy jaj, de a net szerint még nem kell tolnom. Ez igen gáz lenne.
2013. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szülés közben fogsz kapni antibiotikumok. Nem lesz baja a babáknak nyugi.
2013. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első! Nem a véleményedre voltam kíváncsi, ami ráadásul teljesen életszerűtlen badarság is.
2013. okt. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!