Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Artottam-e a babamnak, azzal,...

Artottam-e a babamnak, azzal, hogy megkivantam a sort es kaja utan megittam kb 1 decit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, 1 decitől nem lesz baj :)
2010. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem ajánlják az alkoholt a terhesség és a szoptatás alatt, de néha nem árt egy pohárnyi, főleg, ha ez ritkán történik meg. Ne félj, ettől még nem lesz a babád alkoholista :))) Ha megkívántad, lehet, hogy erre volt szüksége a szervezetednek... a sörben sok a B-vitamin...
2010. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem rendszeresen iszod, nem lesz semmi baja a babának tőle.
2010. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
terhesség alatt bármit ehetsz-ihatsz,ami jól esik. Csak mértékkel tegyed.
2010. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim szerint a sör kifejezetten hasznos terhesség alatt. Azt mondta, hogy akár minden nap megihatok egy pohárral, mert az alkoholtartalma nagyon alacsony, viszont remek vízhajtó, és tele van fontos anyagokkal.

Az első harmadban nem ajánlotta (azt mondta, akkor ne igyak semmit, mert akkor fejlősik az idegrendszer), de utána nyugodtan lehet napi egy pohár sört, vagy vörösbort.

Őersze nem ittam minden nap, de néhanapján jól esett, és azt is jól esett tudni, hogy nem ártok vele.

2010. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi baja nem lesz a babucidnak ennyi sörtől.Én a párom sörébe bele szoktam inni:) egy korty erejéig amikor melegebb idő van.Jól esik ez az egy korty és mint az egyik válaszoló írta is vannak benne hasznos alkotóelemek.

Szóval nyugi ennyi nem árt.Boldog babavárást kivánok.

21+5 kismami

2010. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A sörről azt is tartják,h segíti a tejtermelődést:-)


Tehát ártani biztos nem ártott:-P


39 hetes km

2010. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, most mar megnyogodtam.

Boldog babavarast!

2010. máj. 14. 09:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baja nem lesz a babádnak!A sört például az utolsó hetekben ajánlják, napi 1 pohárral, mert tejképző.Én mondjuk nem szeretem.De én néha megiszom egy pohár boroskólát kb. fél deci vörösbor, 2 dl kóla arányban.És a vörsbbort is ajánlják mert az meg vérképző.Asszem abból is meglehetne inni napi 1dl.Én mondjuk nagyon ritkán iszom,és akkor is mértékkel, de van hogy nagyon megkívánom! :) A kisfiammal is volt hogy ittam egyszer egyszer, és semmi baja nem lett, egészséges kis lurkó! :)

Jó babavárást!

23h kismami

2010. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amikor voltak nemrég ezek a melegebb napok én bizony megittam egy egy pohárral...nem szeretem de megkívántam és borzasztóan jól esett:)én is úgy tudom hogy tejképző hatása van, a vörösbor meg vérképző....sok vas van benne:)

persze mértékkel és nem a sárgaföldig:)

2010. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!