Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek méhen kívüli...

Szerintetek méhen kívüli terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Március 10.-én volt az utolsó mensi. Átlag 35 naposak a ciklusaim. Ápr.13. Nem vártam. Nem is jött meg. Ez volt csütörtök. Hétfőn csináltam egy teszet halvány pozitív. Kedden egy újabb teszt szintén halvány +. Csütörtökön ismét. Talán egy nagyon picit volt erősebb a második csík. De én hülye mind a 3 teszt más fajta volt.Még aznap elmentem dokihoz mert fájdogál a hasam. Nem látott semmit csak 18mm megvastagodott méhnyálkahártyát. Aztmondta ez terhességre utal. Valószínű hogy korai terhesség. Jövőhéten kell visszamennem, de nagyon félek hogy méhen kívüli a nem erősödő tesztek és a hasfájdogálás miatt. Valaki járt hasonló cipőben?
2017. ápr. 22. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy mindhárom teszt más fajta volt.

A méhenkívüli terhesség esetében, rettentő erős görcsök jelentkeznek, esetleg vérzés (barnázás), erős derékfájdalom.

2017. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne méhen kívüli terhesség?


EGyébként a méhenkívüli terhességet nagyon korán észre veszed, és az nem fájdogál hanem iszonyatosan fáj. A méhen kívüli terhesség már a nemvárt elött kiderül, mert a petevezetékben már növöget a megtermékenyített petesejt és az iszonyat fájdalmas...


Az elsö trimeszterben nem tudsz mást csinálni csak várni. ÈS képzeld igen a terhesség szót azért találták ki, mert a szervezetnek ez egy teher!!! Ès igen fájdalmas a terhesség. Az elején itt és ott fájdogál, akár benyilalások és görcsök is lehetnek, majd aztán midnenhol fáj... Sok nö elfelejti vagy nem akar tudomást venni róla, de a terhesség sajna sok sok fájdalommal jár.

2017. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es, nem igaz amit irsz sajnos, sokan irtak itt gyakorin is hogy 7-8 hetes uh-n vettek eszre, higy mehen kivuli. Volt akinek meg kesobb, mert mondjuk 9 hetesen volt uh-n eloszor.

Es bar legtobb esetben iszonyatos gorcsok vannak, de nem mindig, es mi szamit iszonyatosnak. Akinek jobb a fajdalomturo kepessege annak egy hatalmas fajdalom is max kozepesnek tunik. Sajnos ezek mind itt olvasott tapasztalatok.


De a kerdezo megnyugtatasara, a halvany teszt es hasfajas nem jelent feltetlenul mehen kivulit, egy eros teszt is lehet az.

2017. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Kicsit beparáztam. Még nincs tapasztalatom e téren, és amit a neten írnak, hogy mik a jelei a méhen kívülinek... Annyira erősen nem görcsölök. Kicsit 1-2 percig enyhe görcsök voltak. Meg olyan furi érzés, nyomás ,szorítás, keményedés. Nem tudom máshogy megfogalmazni
2017. ápr. 22. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem januar 15.en jöttek ra h mehen kivuli terhessegem van. Betoltott 8 hetes. Semmi de semmi bajom nem volt. A tesztek iszinyat erosek voltak a hcg meg nagyon magas. Azert mentem korhazba merr amikor elmentem nagy wc re borzasztoan fájt a wc zes. Azt hittem belehalok. De 5 perc mulva mar semmi nem volt. De vmi azt sugta itt nem jo vmi. Bementunk a korhazba es akkor jott a hideg zuhany...azonnal műtét. Jobb petefeszkem banta. Szval ez kinek milyen....nem lehet arra adni hogy borzaszto fajdalmakkal jar....
2017. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy mondjuk elszámoltad magad és kicsit később volt a "nem vártad" csak sikerült jó korán pozitívat tesztelned. Ekkor lehet, hogy épphogy 4 hetes voltál a vizsgálatkor és akkor teljesen érthető, hogy nem is láttak semmit. De még 5 hetesen is elképzelhető. A gép érzékenységétől függ. Ettől függetlenül, ha jövő héten sem látnak semmit, mindenképp kell majd tovább vizsgálódni, hogy nem méhenkívüli-e. De szerintem még ne aggódj nagyon ezen, mert sok más oka lehet, hogy nem látszódott még. Fájdalom ilyen korán még nem nagyon jellemző méhenkívülinél, de van akinél később sem, ahogy itt írták is tapasztalatból
2017. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tesztnek nem kell erősödnie, valakinek mindig halvány marad. A teszt nem méri, hogy mennyi az annyi, csak hogy van hcg vagy nincs. Nem jelent semmi, hogy halvány vagy erős.

A hasfájás meg normális ilyenkor, ne izgulj! Mivel hosszabbak a ciklusaid, valószínú később fogant.

2017. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattatok ahogy elolvastam amit írtatok, erre most meg reggel elkezdtem barnázni. Nem tudom mivan :(
2017. ápr. 23. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!