Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 9 napja késik de 3 teszt...

Már 9 napja késik de 3 teszt negatív! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A várt elött egy héttel nagyon sok fehér folyásom volt (nem volt se szagja és pisiléskor sem csípett szóval nem gomba) ami még most is van. Mivel még nem szeretnék gyereket nagyon félek hogy terhes lehetek a három negatív teszt után is! Szerintetek?

2017. ápr. 20. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Lehetsz.valamikor csak 12-14nap mulva nutatja ki a teszt,attol függ mikor volt a beágyazodás!
2017. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

A 9 napos késést már ki kellene mutatnia, 3 negatív teszt ritkán téved. Lehet a stressz miatt késik, de lehet hormonális probléma is, és lehet még ezer meg egy oka.

Tesztelj pár nap múlva ismét, ha az is negatív, és továbbra sem jön meg, akkor menj nőgyógyászhoz.

2017. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 nap késés után lett csak + a teszt.

De egy labor talán többet mondana. :)

2017. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Március 31.-én voltunk utoljára együtt a párommal
2017. ápr. 20. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, ha 3 hét telt el az együttlét óta, és 3 negatív teszted is van. Nekem is volt olyan, hogy késett 2 hetet, valamilyen hormonális dolog miatt. Ha pár napon belül nem jön meg, menj nőgyógyászhoz.
2017. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma is tesztem egy negatívot!
2017. ápr. 22. 08:40
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Menj az orvoshoz. Itt senki sem nogyogyasz hogy megondjuk mi a bajod. Amugy szerintem terhes vagy.

De mi nem latunk beled.

2017. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En ugyan ezen mentem keresztül 2teszt negativval, csak nallam 11napot késett vagy tobbet!szörnyű hasfajas es hányinger kísérte bar en nem bántam volna egy babát, de elmentem dokihoz es azt alapította meg h stressz alapon késik. Aztan ra egy hétre megjott.
2017. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma éjjel megjött! Nagyon boldog vagyok!:)

A mult hónpban elég sok gyógyszert kellett szedjek sajnos!:( szerint az okozhatta a késést!

2017. ápr. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!