Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes várandósan repülés?

Alexandra.ajk kérdése:

6-7 hetes várandósan repülés?

Figyelt kérdés
7-8 hónapja próbáltuk összehozni férjemmel a babát, sikertelenül. Februárban vettem magunknak repülőjegyet Londonba, ahova kicsit több mint egy hét múlva indulnánk. És most végre úton a trónörökös! 4 napra mennénk, induláskor 6-7. hét határán leszek. Nekivágátok ilyen körülmények között? Természetesen a babánknál semmi nem fontosabb. Kedden megyek egyébként először orvoshoz, természetesen rákérdezek, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2017. ápr. 22. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én repültem, a baba jól van, semmi kockázata nincs az első két trimeszterben (ha amúgy nem vagy veszélyeztetett)
2017. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
8 hetesen gokartbalesetem volt. Azota mar 3 eves es koszoni, jol van :)
2017. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Barátnőm vetèlt el az első trimester végén repülés miatt, így én nem tennèm.
2017. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az a barátnő a repülés miatt vetélt el, de sajnos utólag ha gond van, nem lehet bizonyítani, hogy nem.

Én 6-7 hetesen barnáztam, ha akartam volna se repülhettem volna, viszont anélkül is elment a baba.

2017. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is repült anyukám amikor 6-7 hetes volt, köszönöm jól vagyok.
2017. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is repültem a terhesség elején. Munka miatt kellett utaznom két hét alatt 6-szor. Utána tudtam csak meg, hogy terhes vagyok. Az orvosok azt mondták, hogy természetes úton nem lehet gyerekem, így nem gondoltam rá, hogy a repülés kockázatot jelenthet. Nagyon sokat aggódtam, hogy esetleg gond lesz, de szerencsére semmi nincs. Már 4 hónapos a babám. Ha tudtam volna a terhességről, azért a mágneskapun nem mentem volna át.
2017. ápr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En repultem 5 hetesen 4 es fel orat, aztan 7 hetesen 4 es fel orat vissza, kutya bajom nem volt. London-Budapest pedig csak 2 ora 20 perc, szerintem menj el nyugodtan. Termeszetesen ha barnazol, vagy barmi problema van, akkor inkabb ne, de problemamentes terhesseg eseten a 28 hetig siman lehet repulni.

Csinaltass EHIC kartyat!

2017. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!