Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gajdos Edit milyen orvos?...

Dr. Gajdos Edit milyen orvos? Elérhetősége, tarifája?

Figyelt kérdés
Légyszi akinek van vele tapasztalata irja meg.Szeretnék jó orvost találni az István kórházban és őt ajánlották de jó lenne többet tudni róla.
2008. okt. 14. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én jártam az Edithez, nagyon-nagyon cuki volt, és én nagyon szerettem. Rossz volt a rákszűrésem és hollandiában éltem és ott is felhívott (ő engem) az eredményem miatt. Mindig emlékezett rám...A József krt-n volt a rendlője és nem volt drágább másnál. Most a magánrendelője a Mammutnál van, sajnos ott már annyian voltak nála,hogy nem tudott vállani. Szerintem próbáld meg, ha bekerülsz hozzá akkor szerencsés vagy. Kis fiatal szőke nő, szimpi.

Remélem segítettem:-)

Minden jót!

25.hetes kismami

2008. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon jó ember, empatikus, készséges. Hihetetlenül odafigyel rád és mindent elmagyaráz. Szülésnél nem tudom, milyen. 35 év körüli, nem tudom, van-e már akkora rutinja, hogy minden helyzetben megállja a helyét. Viszont terhesgondozásra a legjobb orvos!!!
2008. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerül bekerülni hozzá. Elvagyok keseredve mert egy orvos sem nyerte meg igazán a tetszésemet és ráadásul 11 hetesen elveszítettem a babámat,és mostmár annyira szeretnék jó orvos kezébe kerülni aki segít és emberként kezel majd a következőnél.
2008. okt. 14. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!