Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kálcium tablettától tapasztalt...

Kálcium tablettától tapasztalt már valaki hasmenést?

Figyelt kérdés

Mostanában időnként hasmenésem van és próbálom kiszűrni, hogy mi okozhatja. Terhességem eleje óta szedek femibiont, D vitamint és magnéziumot minden nap. Pár hete a védőnő javaslatára elkezdtem 2-3 naponta kálciumot is szedni (Béres 500mg) és most elkezdtem gyanakodni, hogy nem ez okozhatja-e az egyszeri hasmenéseket (vagy esetleg párban valamelyik másik vitaminnal). Ma vettem be és volt problémám, ugyanígy csütörtökön is megfigyeltem. Azonban lehet, hogy csak véletlen és valamelyik ételtől vagyok rosszul. Vérképem alapján egyébként normál tartományban van a kálcium szintem. Okozott ez esetleg másnál ilyen problémát?


14+3 hkm



2017. ápr. 24. 22:51
 1/2 anonim válasza:
Pezsgőtabletta dobozára rá van írva, hogy ha túl sokat veszel be, lehet hasmenésed.
2017. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is valamikor megy a hasam, máskor meg szorulásom van. De én nem vettem észre, hogy a kalcium pezsitől lenne. Szerintem ez is csak amolyan kismama-dolog.A hormonok, meg az étkezés meg a többi miatt... Én ennek tulajdonítom be. De ez legyen a legnagyobb problémánk! :-) Jó egészséget kívánok!
2017. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!