Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt ingyenes?

A kombinált teszt ingyenes?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem 12 ezret kellett befizetnem, de olvastam itt az oldalon, hogy van ahol több. Nem tudom mitől függ, én az Uzsokiba mentem.
2017. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol ugyanannyi. Pl. itt Nyíregyházán 30 ezer Ft.
2017. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Czeizel intézet 35.000 (1,5 órán belül van eredmény)

Margit kórhát 20.000 (itt egy héten belülre ígérnek eredményt)


Pont egy hete voltunk a Czeizelben. Sajnos az egyik eredmény nem lett túl jó, így közepes kockázat jött ki. Mentünk tovább prena tesztre, most várom az eredményét. Én megfogadtam, hogy soha többet kombinált teszt, ha leszek még terhes amint lehet (9. hét) megyek prena tesztre. Sajnos az drága és tudom, hogy sokan nem engedhetik meg maguknak. Remélem csökkenni fog az ára és pár éven belül egy elérhető áru vizsgálat lesz.

2017. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Mindenkepp megcsináltatjuk csak érdekelt mennyivel keszuljunk de akkor legalabb 30at viszunk .

Sajnalom kedves utolso. Biztos minden rendben van.

Sokaktol hallom h felesleges a.kombinált.

Szerintetek is?;/

2017. ápr. 25. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Az csak egy kockazati adatod ad.vagy bejön vagy nem.
2017. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es azért ajánlott a kombinált akkor is, ha prenát vagy ilyesmit csináltatnál, mert lehet, hogy a kombinálton már eleve olyan komoly rendellenességet találnak olyan bizonyossággal, ami esetleg nem is az a három betegség, amit a prenán megnéznek, hogy amiatt már teljesen felesleges 180 ezret kicsengetni a prenára.
2017. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sziasztok!Budapesti vagyok.bármelyik korházba kérhetek kombinált tesztet?mert nyilván a legolcsobbat megkeresném.köszönöm és bocsi az offért
2017. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!