Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez az eredmény...

Szerintetek ez az eredmény nagyon rossz? ( kombinált teszt) Aki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lett az eredményem. Hozzá kell tenni,hogy a dokit nem érdekelte,hogy a menstruáció szerint 13 hét 6 napon történt az uh a baba mérete szerint 14 hét 1 nap. Én úgy tudom késő ilyenkor.


Szabad B-hcg:2.197 MoM

PAPP-A:1.227 MoM

Uterine artery PI:0.460 MoM

Endocevicalis 32.0 mm


Az uh-n az orrcsont jelen van Tricuspidalis regurgitacio: normális

Nt:2,9 mm


Számolt kockázat:

Down szindróma: 1:570


2 hét múlva megyek a dokinhoz,addig aki ért hozzá segítene?


2017. ápr. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak esèlylatolgatàs, kockàzat szàmolàbs ès nem konkrèt diagnózis. At nt, èrtèke tökèletes. 3.1-ig jò. Az 1:570 down magas kockàzatù. Azt jelenti, hog y 570 ugyanilyen èrtèket mutatò terhessègnèl 1down baba született. De ez nem jelent semmit . Lehet, h felajànlja a doki az amniot vagy prenatestet szerintem.
2017. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tovább fog küldeni a doki a genetikai tanácsadóba. Ott is ismét megnézik uh-n, genetikus szakorvos.

Aztán valószínűleg felajánlják az amniot, te meg eldöntöd, szeretnéd-e.

Én csinaltattam, úgy voltam nyugodt.

2017. ápr. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Amniot magas kockázatnál javasolnak inkább, ami egyes helyeken 150, máshol 250 alatt van. A tied közepes kockázat.

Ha a doki szerint nagy gáz lenne, nem két hét múlva kellene menned. Nekem magas kockázat jött ki, csütörtök délután lett meg az eredmény, hétfő reggel 8kor már genetikai tanácsadásra voltam berendelve.

Annyira nem szörnyű eredmény a tied, de ha megnyugtat, kérj további vizsgálatokat.

2017. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elöszőr a 1:950 hez lett csak a doki a a tarkoredő miatt modosította 1:570 re. Azt montda,egészséges a baba de örülne annak a fizetős tesztnek,de ekkor gondoltam,hogy csak a pénz miatt akarja. Nem a saját dokim,a sajáthoz megyek 2 hét múlva,azt mondta megbeszéljük. De elmentünk egy 4D-re ott is megmondták,hogy nem láttnak semmit ami miatt beteg lenne,teljesen egészséges. Ott azt mondták amit az első válaszoló,hogy a tarkóredő tökéletes mivel már 14 hetes a baba.
2017. ápr. 9. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Az NT 2,5-3-ig jó. Ez orvostól és szonográfustól is függ, hogy meddig tartja elfogadhatónak. Elsősorban az a kérdés, hogy mennyire vagy aggódós. Ha nem, akkor kár idegesítened magad amnióval vagy mélyen a zsebedbe nyúlni egy drága teszt miatt. Vagy kivárhatod a 18.heti ultrahangot, ahol már részletesebben látják az agyát, a szívét és a veséit is a babunak. Ha ott is minden rendben, akkor már nyugodtabb lehetsz. Én csináltattam Prena tesztet (egyéb okok miatt) amnionak nem akartam magunkat kitenni, szerencsére negatív lett, engem megnyugtatott. Bár az ára húzós, de nekem megérte.
2017. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!