Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenyeltem apró szilánkokat...

Lenyeltem apró szilánkokat nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
A lekváros ūveg kicsúszott a kezemből és összetört.Ami az ūvegen rajtmaradt lekvár abból megpróbáltam a szilánkokat kiszedni.Amikor ettem belőle éreztem az apró szilánkokat amiket nem tudtam hogy most baj lesz e ha lenyelem vagy nem e,lazán vettem a dolgot és végūl lenyeltem.Már nagyon bánom nem lehet ebből probléma?
2017. ápr. 25. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mi baja lenne a gyereknek?Ő nem a gyomrodban fejlődik.Az már részletkérdés,hogy én kidobtam volna az egészet,és nem eszem belőle.
2017. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Hogy jut eszedbe nem kidobni, sot meg enni is belole?

😱

2017. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Úgy hogy hulye, ha a gyereket a gyomrában növeszti megis mit vársz #2?
2017. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben nem a baba miatt aggódnék (mert ő nem a gyomrodban van, a méhed pedig nem része az emésztőrendszernek), hanem azért, hogy a te beleidet és gyomrodat ne sértse fel a szilánk. Nem is értem, mi vitt rá, hogy szilá kos lekvárt egyél, ilyen esetben egyből kuka. Ha a nyelés során nem okozott gondot az üvegszilánk, lehet, megúsztad. Vagy nem is volt benne.
2017. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha gonosz lennek azt mondanam, hogy Anyukad is biztos szilankot evett azert lettel ilyen okos. Szegeny gyereked.
2017. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Hm. Kiégtem.
2017. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenki van olyan helyzetben hogy hezitál mit tegyen es vegūl megteszi de házi készítésū volt rokonom adta tehát nem akármilyen bolti lekvár volt amit lehet kapni sajnáltam a lekvárt.Plusz hónap végéig az lett volna az egyetlen betevő falatom amit kenyérre tudok kenni mert már csak kenyerem van.Nyugodtan hūlyézd a másikat de ha te leszel olyan helyzetben hogy meg azon is gondolkodsz hogy megedd e amit kikéne dobni mert nincs már másod akkor kétségbeesésedbe másképp látnád.
2017. ápr. 25. 21:33
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Na az már nagyobb baj a babának hogy napokig üres kenyeret eszel. Remélem azért ha megszületik és nem lesz tejed, akkor azért neki lesz mit enni hónap végén is
2017. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy a melegitonadragos!
2017. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Na ez viszont tényleg gáz kérdező.A gyereknek lesz mit ennie,és lesz pelenkája?
2017. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!