Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenyeltem apró szilánkokat...

Lenyeltem apró szilánkokat nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
A lekváros ūveg kicsúszott a kezemből és összetört.Ami az ūvegen rajtmaradt lekvár abból megpróbáltam a szilánkokat kiszedni.Amikor ettem belőle éreztem az apró szilánkokat amiket nem tudtam hogy most baj lesz e ha lenyelem vagy nem e,lazán vettem a dolgot és végūl lenyeltem.Már nagyon bánom nem lehet ebből probléma?
2017. ápr. 25. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ha sajnáltad, utána meg már bántad, tudod erre nem lehet mit írni. Az, hogy csak kenyeret eszel, más téma, erre korábban kellett volna gondolni.
2017. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Jezus Isten,egyaltalan hogy nyelhetted le.épp eszű nem nyeli le.A masik a baba nem a gyomrodban van.Ha majd az üveges bébykaja eltörik aztis odaadod neki?dobtam volna ki az egeszet szemrebbenés nélkül!!!!
2017. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Sosem értettem,ha maga az embernek nincs mit ennie,minek vállal gyereket????!!!!azert hogy nélkülözzön?
2017. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom melyik a nagyobb felelőtlenség, megenni a szilánkos lekvárt, vagy gyereket vállalni úgy, hogy 1 hétig csak üres kenyered van...

A babának nem, neked viszont lehet bajod egyébként.

2017. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Netre latom azért van penz.. Na de mindenesetre ha ez komoly kérdés akkor se hinnem hogy valakinek baja lesz de főleg nem a babának. Legalábbis nem az uvegtol. Neked lehet bajod az üvegszilánkoktol aztan neki tőled.
2017. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!