Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mit latott az orvos 5...

Nektek mit latott az orvos 5 hetes pár naposan?

Figyelt kérdés

5 hetes 3 naposan megyek majd orvoshoz! Mire szamíthatok ha minden rendben?

Mensi szerint 5 hetes 4 napos leszek. De pém moatt doki levon egy napot , mert az elején annyi is számít.


2017. ápr. 25. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Semmit, és ha egy hét múlva sem látna semmit, az is normális lenne. Nálam sem látott még akkor sem.

Még nagyon korán van.

2017. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na azt nemtudom ugyan mit lathat 5 hetes kor után. De 6 hetesen és pár naposan már látni sokszor az embriót is úgyhogy neked sztem kesobb lehetett ovud.
2017. ápr. 25. 19:32
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Petezsák és szikhólyag+1 mm-es embriócsomó. 5+2 napos volt a terhesség, menstruáció szerint 6 hetes.

Majd csütörtökön megyek megint, remélem minden rendben lesz és szívhang is lesz.

2017. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. :) ha csak petezsak lesz aggódjak?
2017. ápr. 25. 19:42
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha biztosan tudod az ovud és valóban 5+3 napos leszel, akkor szikhólyagnak lennie kellene legalább, de hallgass az orvosodra és bízz benne. :)
2017. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Uh alapján tudjuk , jártam pé követésre!! :)


Es ha nem lesz pl szikhólyag?:(

2017. ápr. 25. 20:23
 7/24 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztosan lesz! :)

Én is tiszta ideg voltam, meg vagyok is. Clostis baba, ráadásul pár hónapja 6 hetesen csak egy "paca" volt petezsák, szikhólyag és embrió helyett. :S

De próbálok pozitív lenni, legyél te is az! :)


Amúgy nem tudom, de ha esetleg nem olyan jó az UH felbontása, lehet, hogy nem fog látszódni a szikhólyag. De szerintem fog, sőt, az embrió is! :)

2017. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nekem is clostis lenne/ lesz. De valahogy erzem h ures lesz a petezsák. Olyan fura érzésem van h tuti nincs akkora szerencsénk , h megmaradjon :(

Vannak eleg negativ perceim...

2017. ápr. 25. 20:31
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5+4 hetesen, hőgörbe alapján kb. 14. napi ovulációval 10*6 és 10*5 mm-es petezsákok voltak. Kérdeztem a dokit, hogy lehet-e tudni, hogy van-e is valami a petezsákokban, azt mondta ilyenkor még nem látszik. Meg erősen gépfüggő, hogy milyen a felbontása. Van, amelyikben már látszik a pár mm-es embrió is, rosszabb felbontású géppel ugyan az az embrió nem látszana még, csak a petezsák.


7+6 hetesen voltam újra, akkor már látszott mindkét embrió, meghallgattuk a szívüket is. 😊

2017. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

2D -s gépe van azt tudom. Maganorvos azoknak altalaban jó gepük van ,nem?:/

Azta nagyon remelem h lesz benne valami...:(

2017. ápr. 25. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!