Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 6 naposan mit...

5 hetesen 6 naposan mit láthat majd az orvos?

Figyelt kérdés
Elvileg terhes vagyok 2 napja meg ma is pozitivat teszteltem de kicsit halvány szval egyáltalán nem élem bele magam. Viszont van már időpontom egy hete es utana mar csak majus végén tudna megnézni az orvosom. Láthatunk majd valakit? Vagy csak petezsákot(remelem jól írom) elso baba lesz elnezest ha butaságot írtam de úgy tudom petezsák a neve!:)
2017. ápr. 22. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Petezsak es szikholyag.

Maga az embrio es szivhang majd 6-7 hetes kortol varhato, de elvetve van aki olyan szerencses, hogy mar lathatoak :)

2017. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor maximum visszahív :) köszi!:) csak tudjam h ott van nagyonn félek regota varunk ra. Vagyis na nemrég csak egeszseges parhoz kepest :)
2017. ápr. 22. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor fogant. Nekem már 4+4 naposan is látszódott a petezsák. Lehet, hogy neked már pulzálás is lesz, de ha nem, az sem baj, szerintem vissza fog hívni 2 hét múlvára.
2017. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 án foganhatott vagy 9én mert 9 én látta h vagy aznap vagy előtte való nap volt tuszorepedes!:)
2017. ápr. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!