Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakításos közösülés,...

Megszakításos közösülés, késik a menzesz, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Másfél hetet késik a menstruációm, illetve egy kis halvány valami volt, de még csak nyomot sem hagyott.

Úgy tudom, terhesség esetén is lehet valami kis pecsételő vérzés az első hónapban.


Egyszer megszakításos közösüléssel védekeztünk (kb 18 napja) egyszer pedig óvszerrel, de olyan bénán bontotta ki, hogy az is lehet, hogy megsérült és utólag kiszámoltam, hogy valószínűleg peteérésem volt éppen akkor.


Nem tapasztalok sem rosszullétet, semmit.

Vettem terhességi tesztet, az aktus után kb. 1 héttel végeztem el, negatív lett. Mondjuk a legolcsóbb fajta volt, nem tudom, mennyire megbízható.

Lehet fals negatív?


A terhesség hányadik hetében szokott jelentkezni a reggeli rosszullét?

Illetve mik állhatnak a késés hátterében, ha semmilyen egyéb panaszom nincs és amúgy nem észlelem magamon a terhesség tüneteit?



2017. ápr. 26. 19:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
igen simán lehet hogy terhes vagy, ez van.
2017. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a megszakítás nem védekezés így igen, lehetsz terhes, jó eséllyel. És aktus után egy héttel felesleges tesztet csinálni, azt az elmaradt menstruáció utáni második naptól érdemes. Most csinálj tesztet, már ki kell mutatnia. És igen, az a kis maszatolás lehetett beágyazódási vérzés.


Rosszullétek meg jellemzően a 7-10. hét közötti időszakban jelentkeznek először. De van akinél kimaradnak teljesen.

2017. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem dehogyis, soha senki nem lett még így terhes... Tesztelj újra.
2017. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét kevés idő. Ha most csinálsz, akkor az már sokkal informatívabb. Majd írd meg az eredményt légyszi.


Ha meg nem akar megjönni akkor lehet hormon probléma vagy stressz a háttérben.

2017. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A francba. Csinálok egyet ma is. De csak ugyanolyan olcsó X-epil tesztem van. És úgy tudom, a reggeli vizelettel a legjobb csinálni, de most is megbízható az eredmény?


Már ittam reggel 1,5 l most este pedig majdnem 2 l folyadékot.


Az ront az eredményen?

2017. ápr. 26. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen, ront. Így túl híg a vizelet.

Bírd ki inkább reggelig, és csinálj akkor tesztet.

2017. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Másfél hét késésnél igazából már akármikor kimutatja a teszt, mert ilyenkor a a HCG hormon szintje naponta kb. duplázódik.)
2017. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg légyszi az eredményt
2017. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyzet? Tesztelsz ma reggel? Megírod?
2017. ápr. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél?
2017. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!