Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakításos közösülés,...

Megszakításos közösülés, késik a menzesz, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Másfél hetet késik a menstruációm, illetve egy kis halvány valami volt, de még csak nyomot sem hagyott.

Úgy tudom, terhesség esetén is lehet valami kis pecsételő vérzés az első hónapban.


Egyszer megszakításos közösüléssel védekeztünk (kb 18 napja) egyszer pedig óvszerrel, de olyan bénán bontotta ki, hogy az is lehet, hogy megsérült és utólag kiszámoltam, hogy valószínűleg peteérésem volt éppen akkor.


Nem tapasztalok sem rosszullétet, semmit.

Vettem terhességi tesztet, az aktus után kb. 1 héttel végeztem el, negatív lett. Mondjuk a legolcsóbb fajta volt, nem tudom, mennyire megbízható.

Lehet fals negatív?


A terhesség hányadik hetében szokott jelentkezni a reggeli rosszullét?

Illetve mik állhatnak a késés hátterében, ha semmilyen egyéb panaszom nincs és amúgy nem észlelem magamon a terhesség tüneteit?



2017. ápr. 26. 19:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Teszteltem, de ez is negatív lett, 1 csík.
2017. ápr. 27. 10:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jelentkezz be nőgyógyászhoz, hátha ő okosabb lesz. Jobb lenne egyébként endokrinológia, de az ultrahang miatt a nőgyogyót se lehet megkerülni.
2017. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Én szerintem várj még 1-2 hetet. Ha addig se jön meg, nagy valószínűséggel az vagy. Én is így lettem terhes.
2017. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Masfel het kesesnel siman pozitivat mutat barmelyik teszt, ha terhes vagy.
2017. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!