Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úg, érzem hogy a gyermek...

Úg, érzem hogy a gyermek születése után nem leszek nő a páromnak?

Figyelt kérdés
Úgy jön le az egész viselkedéséről hogy, ha egyszer gyerekünk lesz (csak tervezzük) akkor a kicsi fontosabb lesz már nálam. Igen fontos a kicsi, de egymásnak mi is ugyanannyira legyünk fontosak. Oké hogy gyerek születik, de attól ugyanúgy nő vagyok, ugyanolyan vágyakkal és szenvedéllyel, csak éppen gyerekkel a karomon. Jogos az aggodalmam?

2017. ápr. 27. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem nyugtatlak meg, mikor 3-4 honapos volt a kicsi, mondta az exem, hogy en szamara mar nem vagyok no, csak anya.

6 honappal szules utan elhagyott egy masik noert ...


Viszont en pont tettem erte az elejen, hogy no maradjak. Genetikailag szerencsem volt, mert egy hettel a szules utan lapos feszes hasam lett, vekony voltam, eleve csak par kilot hiztam. Striam nem lett, tehat a testem jobb volt mint szules utan. Es en foglalkoztam vele is, de szerintem mar akkor is kepben volt a noje ...

2017. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, zold kez!

En is alapvetoen jo genekkel vagyok megaldva, edesanyam szinte csak par kilot hizott mikor engem vart, most is csinos.

Viszont nem ertem a ferfiak reszerol ezt a hozzaallast hogy mar nem nő a nő hanem anya...főleg ha félrelép..

Ugy hiszem ő nem hagyna el, viszont képes lenne szinte háttérbe szorítani, nekem így jön le a szavaiból.. Persze mindig úgy mondja h mi ketten a babaval, de sokszor nem ezt sugallja. Ő jobban vágyik egy gyermekre mint én, lehet ettől is tartok legbelül tudat alatt

2017. ápr. 28. 00:47
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

A lapos has nem a jó genetikai állományról árulkodik, semmi köze nincs hozzá.

Amelyik férfi meg szigorú kilók alapján választ párt, azok élettársai (mert még el sem szokták venni), azok élettársai maradnak hoppon gyerekszülés után.


Feljön pár vacak kiló, egyből pattog és beszólogat a nőnek. (Trágya ffinak trágya nője lesz.) Értem ezt arra, hogy már a párválasztásnál sem volt figyelmes a nő, és neki is csak a kilói és "vékonysága" számított. Ezek a nők bizony guznyadtak. És erre összpontosítanak örök életükben, hogy azok is maradjanak :)

A hulladék ffi meg ilyen nőt aki gyerek formájú felnőtt nő létére, és cirka kb. 50-60 kilós (gyerektest, általános oskolás 14 éves kb. ennyi, meg a 17 éves tehát gyerek), tehát ne is csodálkozzon az a gyerektestű nő aki örök életében fogyózik és közben vánnyadt, hogy a pár vacak kiló után elhagyja a szellemileg is hozzá passzoló kanja. Mert ezek csak kanok. Nem férfiak.

Milyen érdekes, hogy aki tudatosan választ magának férfit, és nem elvakultan tartja lent a kilóit természetellenesen, azt valahogy nem hagyják el szülés után sem :)

2017. ápr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kilóid, lógó hasad, striák miatt lèp le egy pasi!

Az esetek többségében eleve már el sem kellett volna jutnia a kapcsolatnak abba a fázisba, hogy gyereket vállaljanak! Csak valamiért még mindig divat s.e.ggbe dugott fejjel élni és utána sopánkodni!

2017. ápr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan ezt mondtam előző, csak én meg is indokoltam, hogy mi volt a baj. Mind a kettő hibás. Zsák a foltját.
2017. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Miert, honnan kezdodik a no?😀 80 kilotol?


En soha nem voltam tobb 62 kg-nal, harom gyereket szultem, jelenleg 53 kg vagyok. 27 eve en vagyok a NO a ferjemnek.


Ez nem a kilokon, a kulson mulik.

2017. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj meg de ha most az jár a fejedben h minimum egyenlőnek kell lenned a gyerekkel akkor szerintem ne vállaljatok még. Másik h az első pár hétben (kinek hónapban) örülsz ha élsz nem hogy nőként funkcionálj.

Nekem párom benn volt szülésnél végig,a fejemnél állt onnan nézte végig mégis többet bókol,jobban kiván mióta megvan a kicsi hiába hogy maradt 1-2 kg plusz és néha nagyon leharcoltnak érzem magam. Szerintem ez mind pasifüggő. Van aki a legrosszabb időszakodban is imádni fog van aki hiába leszel ugyanolyan mint előtte már nem ugy néz rád.

2017. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is pasifüggő. És nem hinném, hogy a kérdező hibáztatható lenne, ki tudja, eddig a párja mennyire tette a szépet. A babáról se rögtön kezd az ember beszélgetni,hanem mikor már javában szerelmes. Én átbeszélném vele a dolgot, és egyáltalán nem biztos, hogy akarnék tőle gyereket!

Mi megbeszéltük a terhesség elején, hogy oké, jön a kis szemünk fénye, de ez nem mehet a kapcsolatunk rovására, elintézzük, hogy kettőnkre is legyen idő, nem szorítjuk háttérbe a másikat. Nekem már terhesség alatt is kissé nehezemre esik a házasélet, csöppet sem kívánom, és a páromnak is elmondtam előre, hogy szülés után jó darabig nem számíthat ugyanarra, mint előtte. Lehet, hogy dagi leszek, mindig fáradt, kedvetlen, és panaszkodás helyett megértést, segítséget szeretnék majd. És azt is fogok kapni. El se tudnám képzelni, hogy ne így legyen,a párom egyáltalán nem ilyen. Ha ilyen lenne, én sem vállaltam volna a picit.

Ja..szerintem ebből a szempontból teljesen mindegy, de 70 kiló, 170 centi voltam terhesség elején.

2017. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értem, miért kéne ugyanolyannak lennem? Hatalmas testi-lelki változás történik az életünkben, hogy lenne már minden ugyanolyan? Ha költözöl, munkát váltasz akkor sem lesz ugyanolyan minden. Ez az élet, folyamatos változás :-)


Szerintem nem a kilókon, kinézeten múlik a kapcsolat. 60-910 között ingadoztam az elmúlt 6 évben, nem mindig volt köze terhességhez. A kapcsolatunk sosem változott emiatt. Ha mégis zavarja mind a két felet, akkor lehet tenni ellene: apuka otthon marad a gyerekkel heti 3-4x míg az anya el tud menni tornázni, kozmetikushoz, fodrászhoz stb. csak sajnos erre sok férfi húzza a száját :-(


Az, hogy benned milyen változások lesznek, nem lehet előre tudni. Lehet rá tudatosan készülni, beszélni nagyszülőkkel hogy legyenek a picivel amikor ti kettesben lesztek, a férjeddel hogy ha ő is rendesen odateszi magát neked is több erőd és kedved lesz nőnek lenni - aztán a hormonok vagy átírják, vagy nem.

Beszélgess a gyerekes barátnőiddel, mondják el náluk hogy volt.

2017. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom a valaszokat, nehanyan megfogtak a lenyeget. Nem a kilok miatt lenne baj, hanem hogy elfeledkeznenk egymasrol es a kapcsolat rovasara menne a baba. Mondtam neki h, vagyis felhoztam, hogy en ugy kepzelem hogy minimum kulon ágyban alszik, hogy az intimitás (összebújva pihenés) legalabb megmaradjon, így a császár után 6 hét leteltével talán könnyebben egymásra hangolódhatunk.

Egyebkent tokeletesen kijovunk, beszeltunk gyermeknevelesrol, es ugyanugy latjuk a dolgokat, tehat passzolunk. Viszont en attol felek hogy nem nő leszek hanem anya, hiszen a legférfiasabb kkandúrokból is nem várt változásokat hozhat ki a baba az anyuka felé.

2017. ápr. 28. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!