Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok kicsi barna folt a melleke...

Sok kicsi barna folt a melleken és mellek közt? Terhesség miatt van vagy allergia?

Figyelt kérdés

Neten csak olyat találok h a bimbó bebarnulhat / sötétebb lesz.

De ez picit hámlik is. 2 -3 napja tart! Szerdán megyek az orvoshoz rákerdezek. De arra gondoltam lehet h csak allergia. De nincs új mososzer/ oblito/ nem ettem mas kajat nem szedtem gyógyszert ékszert sem.hordok csak gyűrűt. Tusfurdom is a régi.


2017. ápr. 29. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem hiszem hogy terhesség miatt lenne, inkább allergia. lehet valami növény miatt ami most virágzik. nagyon sok féle tünete van az allergiának.
2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szigoru fekves miatt masfel hete nem voltan kint csak setaltam egyet 5-6 napja az udvaron meg tegnap.:/ szval nemtudom
2017. ápr. 29. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont azt olvastam, hogy ilyesmi a terhesség miatt (hormonváltozás) kijöhet, több lehet a szeplő/anyajegy, a meglévők besötétedhetnek.


Ez biztos, hogy nem allergia, az allergia nem barna, hanem vörös vagy apró hólyagos, esetleg viszket is. Ráadásul terhesen nem szokott allergia kijönni, sőt, a meglévő is gyengül/elmúlik, mert ilyenkor az immunrendszer le van gyengülve, hogy ne támadja meg a babát mint idegen "anyagot.

2017. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!