Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felpuhult méhszájjal lehet...

Felpuhult méhszájjal lehet használni klion. D-100 . -at?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk a méhszáj már kezd nyilni vagy már nyitva van akkor mi a teendö a fertözésekkel kapcsolatban?és ha mondjuk nincs fertözés de valaki használja,árthat a babának? a doki nem vett kenetet 16hetesen se,hanem egyböl felirta.most 28hetes vagyok és fertözésre gyanakszom.mit okozhat ha van? vetélést vagy a szülés meginditását?illetve ha nem is indul meg a szülés,de a kezelés elmarad,a baba károsodhat?
2010. máj. 15. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ártani nem fog. Nekem a 30. héten írta fel a doki. De előtte nézte, zárt voltam.

Viszont még Canestent is adnak az utolsó pillanatban is, amikor már nagy eséllyel nyitva van a méhszáj. Úgyhogy szerintem, nem árt, sőt, kimondottan javasolja a haszn. útmutató szülés előtt, fertőtlenítésre.

Én a Kliont egyébként folyásra kaptam.

Nyitott méhszájnál tud felmenni a fertőzés, egyébként nem. Ha felmegy, megrepesztheti a burkot, ami koraszülést okoz.

De a baba maga nem károsodik, ha nem vagy kezelve.

38 hetes kismama

2010. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha nyitott a méhszáj, a kliond.-töl a baba nem károsodik?
2010. máj. 17. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem, nyugi, a babának nem lesz baja. Ezek a kúpok helyileg hatnak, nem mennek oda fel. A lényeg, hogy a baci vagy gomba ne menjen fel. :)

M aén is kaptam egyébként, és a doki meg sem nézte a méhszájamat. Csak felírta sárga folyásra.

2010. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!