Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell használni a Kinai...

Hogyan kell használni a Kinai fogantatás naptárat?

Figyelt kérdés

Ha 1977. októberében születtem, akkor most a 32 vagy 33 éves koromat kell nézni? Tudom, hogy már betöltöttem a 33-at és elvileg azt nézném, csak régebben olvastam valahol, hogy a kianiak elvileg valahogy 1-el kevesebbet számolna, csak nem emlékszem rá miért.

[link]


2011. okt. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
1977 október akkor 33 akkor ha még nem volt a szülinapod, ha már elmúlt akkor 34..a Betöltött szülinapot kell nézni.
2011. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig azt kell nézni, hogy hányadik életévedet töltötted amikor fogant a baba. Már ha tudod kb. mikor fogant. nekem pl. bejött mindkét gyerekemnél pedig elég necces mert májusban születtem és májusban fogant mind a kettő. Az egyik május elején a másik meg május végén én meg május közepén születtem. :O És két különböző nemű gyermekem van. Szerintem van benne valami, mindenesetre fura...
2011. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem úgy jön ki, ha a betöltöttet írom be. tehát ami neked 33. Mi lett az eredményed?
2011. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam a használatát, ahogy írtátok, októberben töltöm a 34.-et, és utána tervezzük a 2. babát. Mivel az első lány, így fiút szeretnénk, és gondoltam hátha ez a praktika hozzá segít. sajnos tegnap megnézettem egy anyukával, és neki egyik gyerekénél se jött be, így valami más után kellen néznem.
2011. okt. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!