Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A betöltött 36. héten születet...

A betöltött 36. héten született babákat elviszik még koraszülött osztályra? Vagy Őket már nem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányomat nem kellett..de másnap születtek ikrek őket igen,de pár nap volt csak nekik is.
2017. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mekkora volt a lányod mikor megszületett?
2017. ápr. 30. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! 2700gr és 46 cm! Picuri a tesóihoz képest.Születéskor pici oxigén kellett neki,de ennyi! Koraszülés miatt aggódsz?
2017. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen!

Pici fiam koraszülött volt. 33 hétre született...lepényleválás...

Most 36 hetes vagyok de sajnos minden nap rettegek...

2017. ápr. 30. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2500 g felett van, jó az Apgar értéke, akkor nem viszik. A súly számít inkább.
2017. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már mindjárt 37.hét ☺ Nagy gond már nem lesz ne aggódj,csak pozitívan! Nekem 3.császár volt szivárgott a magzatvíz.Én is féltettem a babám,úgy hogy megértelek! De már igazán nem sok van hátra neked szülésig,kitartás ☺
2017. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elvileg 3 hét múlva lesz a császár! Orvosom nagyon bizakodó a leletek alapján,ez megnyugtat!

De mégis eszembe jut minden nap az a borzalmas emlék,ami a fiammal volt...

2017. ápr. 30. 16:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj! Még ha a PIC-re kerül is, egy 36 hetes baba sokkal nagyobb és erősebb egy 33 hetesnél. Ha tényleg csak annyi a "hibája", hogy korábban érkezett, akkor lehet, hogy rögtön kiságyba kerül. Semmi cső, semmi inkubátor, semmi macera, semmi pánikfej.

Az én kisfiam pont 36 hétre született, de meszes lepény miatt 1900G volt csak. 2 napig volt inkubátorban, utána járhattam szoptatni, két hét után hazaengedtek. Én abszolút pozitívan éltem meg a dolgot, most biztos lesz akinek égnek áll a haja, de 3. gyerek, és ő az első, akinél nem haltam ki a kialvatlanságtól az első hét végére, mert otthon kialudtam magam, aztán szaladtam szoptatni. Mire hazamentünk, addigra meg felépültem már annyira, hogy könnyebben mentek az éjszakai kelések is.

2017. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, innentől baj már nem lesz! Csak pozitívan!


Kislányom tavaly novemberben született 36+3.hétre.

2680 g volt, 51 cmvel, az apgár értéke teljesen rendben volt. Nem vitték koraszülött osztályra, másnap már ugyanúgy velem volt 0-24-ben, majd a 3. nap után mi is mentünk haza, mint a többi anyuka.

2490 g-al jöttünk haza, és ma már 5,5 hónapos, 8 kilós baby.

2017. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Időre született a lányom, de nagyon komplikált, fárasztó szülés volt. Mivel elakadt a szülőcsatornában és láttam az orvos arcán is a feszültséget, a fáradtság ködén át bepánikoltam, amikor mondták, hogy inkubátorba viszik.

Kérdeztem, hogy miért. Mondták, hogy no para, velem még tennivaló van, egyszerűen csak melegen tartják.


Addig volt ott, amíg engem megműtöttek és az altatás után beszámítható lettem. Utána már nem tették vissza, tényleg csak a hőmérséklet miatt került oda.

Lehet, hogy a férjemnek odaadták volna, de ő kint rágta a körmét a műtő előtt, ő sem volt már teljesen képben, hogy esetleg elkérhetné. Aztán meg velem dekkolt az őrzőben, amíg magamhoz nem tértem teljesen.

2017. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!