Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan módszer amivel...

Létezik olyan módszer amivel hamarabb jön a baba? Tudom hülye kérédés de már így is nehezen vagyunk ketten és nem bánnám ha megspórolná nekem az ucsó 2-3 hete. Betöltött 37. hét után már ugy sem koraszülött.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha el vagy számolva? gondolj csak bele. egy koraszülött mindig aluszékonyabb nehezebben szopik. Volt egy csaj aki mellettem feküdt mikor szültünk, és neki igaz 36ik hétre született és láttam sírni nem egyszer mert mindig bealudt a baba és híznia kellett ahhoz hogy hazamehessen. Sztem ne siettesd. Jö ha kell. :) Kitartás :) 9hós anyuka
2009. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Léteznek módszerek, persze.

Szerintem kezdetnek a málnalevél-tea megteszi...

2009. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bízd a természetre és a babádra! Hadd jöjjön akkor, amikor ő akar. Senkinek nem könnyű az utolsó időszak, sőt akik nyáron szülnek, azoknak még kényelmetlenebb. Bocsi, nem megbántani akarlak, de szerintem ki lehet bírni. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy ne erőltesd! Elhiszem, hogy nehéz, de gondolj bele, már csak 2-3 hét!

Amúgy meg ha a baba nem akar még kibújni, akkor hiába minden praktika!

2009. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

40+5 naposan született a babóm. Az utolsó három hétben úgy érezetm magam mint bálna a parton. Nem volt olyan póz amiben jól éreztem volna magam. 2590g-al született. El sem tudom képzelni, hogy milyen icipici és védtelen lett volna ha hamarabb születik. Azt hittük, hogy nagyobb lesz, mert 37 hetesen 3000g-ra becsülték a súlyát az ultrahangon. Ebből is látszik, hogy semmi nem biztos, nem látunk be a pociba! Majd jön ő ha itt az ideje, szerintem ne sürgesd!

2009. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Szia!Én ma vagyok 37+4hetes,de már vagy egy hete azt szeretném,hogy kijöjjön....nagyon oda vagyok már,kivagyok nyílva egy hete és azóta iszom a teát is...nekem az segített szerintem a méhszáj kinyílásban és abban,hogy lent mindenem fellazult.Még 17nap és jön,de ha előbb az csak jobb.
2009. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!