Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok es eszre...

7hetes terhes vagyok es eszre vettem hogy 3kormom is gombas lett a labamon (valoszileg a pedikuros valtas miatt) nagyon zavar de felek barmit is rakenni igy terhesseg alatt, mi az amit hasznalhatok?

Figyelt kérdés
Ilyen kis terhessegnel nemtudom mi johet szoba.aki hasonloan jart ki hogy csinalta?
2017. máj. 1. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia, nekem is van sajnos koromgombam (eleg regota vissza-visszater, a labaimon.) Megkerdeztem az orvosomat 7 hetesen, folytathatom-e a kezeleset terhesen a Nailner meg egyebekkel, de o azt ajanlotta, 12. hetig tuti ami tuti alapon inkabb ne. Mar 22 hetes vagyok, 13. het ota kenem ujra.

Egyebkent ecetes-fokhagymas aztatas is mersekli, mert gombaolo mindketto, de en nem birtam a szagokat szoval ezeket sem alkalmaztam :)

2017. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ecet az nekem is eszembe jutott mivel azt meg is esszuk salataba stb es attol csak nem lehet semmi baj.nekem mar az is eleg lenne ha nem terjedne tole es lenone..csak kicsit felek az ecettol is..de mivel azt rakjuk fozelekbe salataba attol csak nem lehet semmi baj,nem?
2017. máj. 1. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszen, en nagyon kivantam a savanyu dolgokat szoval gyakran foztem tojaslevest amiben ugye ecet van.

De ejszakara a fokhagymas bedorzsolest is jonak tartom! Mukodik, csak nem alkalmaztam terhesen mert rosszul voltam a szagatol :))

2017. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben bőrgyógyász, mintavétel, ha az igazolta a gombát, akkor kezelés. Addig bármi lehet, pl algásodás is. Az meg nem fertőz, nem igényel kezelést, csak csúnya.

Hogy méz ki a körmöd? Írd le részletesen.

2017. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis ez a szakmám, gratulálok, hogy le lettem pontozva...akkor kend ecetes fokhagymával, hátha bejön...
2017. máj. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!