Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok így? Lett baba? Sos

Jártatok így? Lett baba? Sos

Figyelt kérdés

5 hetes es 3 napos lehetek menzesz szerint ha ovut nézzük 5+1 es csak egy 3mmes petezsákot talált a doki , hosszas keresés után. Meg vaskos méhnyálkahártyat, puha megnagyobbodott méh.:/

Annyit mondott.hogy bizakodjunk , de ha ugyanezt látjuk elhalt. Hcg vervetelre megyek ha megkapom a beutalot. Eleg bunko a haziorvosom. A dokim nem.adott mert eleg messze van es egyszerubb ide mennem a varosba ( sajnos..) a hcg vérvetelből kiderül h elhalt -e? Tegnap még 2-3 hetest mutatott a digitális teszt.


2017. máj. 3. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Mivel nagyon hamar volt a vizsgalat, igy meg ez az ertek nem rossz. 5 hetesen a petezsakon kivul mas nem is szokott latszani, a merete pedig eleg relativ, ha nem lapos volt, hanem nagyjabol kerek, az jo. Ilyenkor max a formajabol kovetkeztetnek arra, hogy fejlodik-e, a meretebol nem igazan, latszani pedig ilyenkor meg nem igazan szokott semmi sem benne. Szoval amit az orvosod mondott az ugy van, kb egy het mulva egy ujabb uh fogja megmondani, hogy mi a helyzet. Ennyi miatt en meg nem aggodnek.


Hcg vervetelnek ugy van ertelme, ha egymast koveto ket alkalommal nezik meg a szintet, altalaban 2 napot szokott lenni a ket vervetel kozott.

Dgy vervetelbol annyi derul ki, hogy van-e terhessegre utalo hcg mennyiseg a verben, a tuedben van, hiszen a terhessegi tesztek is pozitivak. Az, hogy a terhesseg jol fjelodok-e abbol latszik, hogy milyen mennyisegben emelkedik a hcg szintje.

Egy vervetel nem mond semmit, mert a hcg szint nagyon eltero lehet, ugyanazon a napon ket egeszseges terhessegnel is lehet ket nagyon kulonbozo mennyiseg.

Az szerintem jo jel, hogy a digi teszt 2-3 hetet mutatott, de diagnosztizalni abbol sem lehet, merg van egy bizonyos hibaszazalek (nem is olyan kicsi). De nekem pl 2 rosszul fejlodo, majd elhalt terhessegemre is igaz volt, hogy a digitalis clearblue teszt mindig kisebb terhessegi kort irt ki, mint amit elvileg kellett volna.

2017. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Hat ebbol siman lehet baba, de az orvos is megmondta.

Jo egeszseget!

2017. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ertem 2# csak hatha kapok biztato sztorikat.

1# ezeket tudom, holnap megyek es hetfőn mert penteken meg nem lenne ertelme..hetvegen meg nincs vervetel!:/

Hat meglatjuk . A formára semmit se mondott!

2017. máj. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!