Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy tüsszentéskor...

Normális, hogy tüsszentéskor erősen begörcsölök?

Figyelt kérdés
16. hetet töltöttem és elég gyakori, ha tüsszentenem kell, vagy köhögök, akkor jobb oldalon éles, szúrós fájdalmat érzek. Az eddigi vizsgálatokon minden tökéletesen rendben volt. Vajon mi okozhatja ezt a pokoli fájdalmat?

2017. máj. 4. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, ha otthon vagyok és pl. ágyban fekszem és akkor kell tüsszentenem, akkor felhúzom a térdem a hasamhoz és akkor nem érzem a fájdalmat. Csak a munkahelyemen van ilyen görcs, amikor ülök.
2017. máj. 4. 14:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószìnűleg a méhszalag görcsöl be ilyenkor.
2017. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem normális. Nekem is volt ilyen, nem lett gond belőle. Most vagyok 36 hetes,semmi bajunk. Ahogy az előttem válaszoló írta,valószínűleg a méh szalag görcsölhet be ilyenkor.

2017. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális, nálam elég gyakori volt... elején még attól is begörcsölt a méhszalag amikor rosszul fordultam az ágyban... köhögés és tüsszentésnél gyakoribb. Ilyenkor érdemes kicsit összehúzni magad. Nagyon kellemetlen és ijesztő tud lenni, de ártalmatlan :) 27 hetes kismama vagyok és még most is előfordul tüsszentésnél néha.


Jó egészséget!

2017. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legelső ilyen esetnél hanyatt feküdtem a kanapén, és trüsszentettem egy nagyot! Hirtelen csillagokat láttam a fájdalomtól! Nagyon megijedtem hogy mi lehetett. Megkérdeztem a dokimat, és mondta hogy a kerek méhszalag feszül meg ilyenkor. Én is legtöbbször a jobb oldalon érzem, csak néha van a bal oldalon. Azóta odafigyelek hogy görnyedt testartásba legyek amikor trüsszetek vagy köhögök, az segít! :)

10+5 hkm

2017. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat :) Nektek is minden jót!
2017. máj. 5. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!