Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen jóslók? Néha...

30 hetesen jóslók? Néha begörcsölök egy pár pillanatra, hol az egyik oldalon lent, hol a másikon. Ezek már jóslók? Vagy csak parázok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 06:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a 30. héten még túl korai lenne a jósló fájás. Ne fájjon még! :) De szerintem ahogy nő a baba és húzódik a méhed fájhatnak a méhet tartó szalagok is. A görcs nem biztos, hogy jót jelent. Amikor kórházban voltam volt egy 31 hetes kismama, aki görcsök miatt feküdt bent, őt jól meg is ijesztették, mert nagyjából már életképes egy ilyen magzat, de ha megszületne, elég sok mindent kellene még átvészelnie. Szerintem pihenj sokat és ha nem javul, menj el orvoshoz a biztonság kedvéért.
2014. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!