Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be terhesen?

Figyelt kérdés

Megőrülök, úgy fáj a fogam. Pedig csak a bölcsességfog, ami épp növöget. Jó esetben csak a fog, de sokszor az egész állkapcsom, és a fejem is fáj.

Donalgint szoktam szedni az ilyesmire, az mindig használ, de az egy erős gyógyszer, és nem merem bevenni. Saridon, meg hasonló fájdalomcsillapítókat ajánlottak, de olyant szeretnék, ami ér is valamit.

Tudnátok javasolni valamit?



2017. máj. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
algopyrin
2017. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rágcsálj szegfűszeget
2017. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Algopyrint az első 12 hétben nem lehet, ha már túlhaladtad, akkor az a legjobb (mértékkel).

Egyébként lehet kapni Dentinox gélt, az helyi hatású, nekem nagyon bejött, inkább azt próbáld ki.

2017. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Panadolt szerintem bevehetsz...

Azt szedhetik terhesek is, ha jól tudom !

2017. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12. hét előtt is lehet paracetamol tartalmúakat/algopyrint, ha kell. Nekem pl. lázam volt és azt mindneképp kell csillapítani. Migrénes is vagyok. Gyakorlatilag most az egyetlen gyógyszer amit beszedek terhesség alatt, az az algopyrin
2017. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettem algopyrint. Sajnos semmit nem használt.
2017. máj. 12. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!