Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót lehet szedni terhesen fejfájásra? Egy két nap annyira fáj a fejem h megőrülök tőle:/

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Paracetamol tartalmú gyógyszert nyugodtan vehetsz be (pl. Panadol)

Súlyosabb esetben Algopyrin.

2012. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. máj. 8. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos az algopiryn jöhet, a paracetamolról nem hallottam sok jót.
2012. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy Panadol és Algopyrin
2012. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak Algopyrint szabad szednem semmi mást még Panadolt sem.
2012. máj. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Algopirin csak ,és ritkán.Max napi 1,de nem minden nap.Nekem ezt mondta doki.Nekem 3hétig fájt a fejem megállás nélkül a 12.hétig kb.
2012. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Algopyrint. Nekem csak ezt mondták,de én inkább kibírtam a fejfájásokat. Egyszer vettem be a 9 hónap alatt,mikor belázasodtam..
2012. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítókat lehet csak szedni a terhesség alatt. ( gyógyszerész van a családban)

Ilyenek a Panadol, és az Efferalgan. Én ezt a kettőt "szedem" ha fáj a fejem.


És inkább vegyél be gyógyszert, mint hogy szenvedj, az sokkal rosszabb. Persze ha úgy érzed egy kis alvástól elmúlik akkor pihenj le, de bizony nekem is szokott olyan fejfájásom lenni, hogy kibírhatatlan.


18hkm

2012. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak kalmopyrint irt az orvos, az algopyrin és a panadol veszélyes a babára nézve
2012. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. máj. 9. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!