Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik normális az ha a...

Kismamik normális az ha a hasamnak néha szabálytalan az alakja?

Figyelt kérdés
pontosabban jobb oldalt egy részen kidudorodik és keményebb ott az a rész mint a bal oldalt.vagy a kisfiam helyezkedik?18 hetes kismama vagyok.Észrevettem mar a napokban is de most miután Lefekudtem az agyba és néztem a pocim szembetűnt és megijjedtem.Nem fáj csak furcsa.

2017. máj. 11. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott van a baba. Az enyém is mindig jobb oldalon van. :) Simogasd! :) Lehet, hogy először megijed és odébb megy, de az enyém már rendszeresen jön dudorodni, hogy simogassam.
2017. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. A baba olyankor arra az oldalra húzódik, és ott nyomja ki magát. Nekem is volt sokszor ilyen, bár inkább a 30.hét felett.

Ilyenkor simogasd, beszélj hozzá. 😊

2017. máj. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Az én lányom bal oldalt szokott lenni és elég látványos szintén.
2017. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!