Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, normáli...

6 hetes terhes vagyok, normális ez?

Figyelt kérdés
Ma lettem 6 hetes papir szerint. Még nem voltam dokinál. Viszont nincs hányingerem, nem émelygek, semmi. A mellem fáj és megduzzadt, meg a hasam szokott szúrkálni, de semmi egyéb tünet. Ez nagy baj, ha nem hányok? Első baba, ezért nem tudom!
2017. máj. 11. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Egyik terhességemkor ilyenkor kezdődött, a másiknál csak 7-8 hetesen. Mindkétszer minden rendben volt. Az is normális, ha egyáltalán nem lesz hányingered, vannak ilyen mázlisták is. Tesómnak pl sose volt hányingere, sőt, túl jó étvágya volt végig, én meg küzdöttem végig az evéssel, semmi étvágyam se volt a hányingeres hetek után sem.
2017. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Első terhességemnél én is a mázlisták közé tartoztam! Semmi,de semmi bajom nem volt! :-) Már 8 éves a lányom!

Nem törvényszerű hogy lennie kell hányingernek,hányásnak!

2017. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ikrekkel terhes, semmi baja sincs, én meg az 5. Hét végétől még a vizet is kihánytam. Ez ilyen. Van aki nem bírja a hormonokat, van aki minden probléma nélkül. A 10. Hét óta nekem is csökkentek a tünetek, de azért néha még most is öklendezek.

Ettől függetlenül lehet hogy még téged is megtalál, mert a 9. Héten van a csúcs.

2017. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt soha semmi tünetem.

4 éves a fiam.

2017. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lassan 11 hetes leszek, a gyakori pisilésen kívül semmi bajom nem volt eddig. Ne izgulj, biztosan minden rendben van, csak mázlisták vagyunk! :)
2017. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Milyen papír szerint lehetsz 6 hetes ha nem voltál még orvosnál?👌
2017. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell kötekedni?

Gondolom a kérdező átvitt értelemben értette hogy : Papírforma szerint!

Amúgy pedig mindenki ki tudja számolni, legalábbis akinek rendszeres a menstruációja hogy kb hány hetes terhes.

2017. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igy van 7-es, köszi. De az ilyen férgekkel nem kell ám foglalkozni, unatkozó troll :)
2017. máj. 12. 18:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és persze köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2017. máj. 12. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
#3-as és #7-es vagyok. Sajnos nem tudom elviselni ha valaki nem tud normálisan válaszolni, hanem egyből kötekszik. Nyíván ő is értette amit írtál, csak egyeseknek "jó érzés" kötekedni mert ebben élik ki magukat. :)
2017. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!