Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek hétfőn orvoshoz?...

Menjek hétfőn orvoshoz? Vizesedek, nagyon fájnak a lábaim, sokszor szédülök, esténként alig kapok levegőt, vérnyomásom jó, pulzusom a terhesség előtt is magas volt és nem változott.29h

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hétfőn mennék, hanem most azonnal, ha már nincs rendelés, akkor az ügyletre.
2017. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Ne várj hétfőig, hiszen két nap alatt még bármi történhet.

Ha ma már nincs is terhesgondozás, akkor menj az ügyeletre, de egy orvos nézzen rád, még akkor is ha végül semmi komoly nincs.

Jobb félni, mint megijedni!

2017. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hetfon menj, hanem most. Nehogy toxemia legyen, mert abba mindketten behalhattok hetfoig.
2017. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy voltam mint te,csak én a védőnőhoz mentem először ő akart nekem mentőt hívni , de meg be tudtam menni magamtól a kórházba kaptam gyógyszereket meg mérték folyamatosan a vérnyomásom volt hogy föl ment 160ig a pulzusom meg 120ig szóval tényleg baj volt ,most vagyok 33hetes és szerencsére most minden rendbe a gyógyszereket szednem kell meg mérni a vernyomasomat és írni
2017. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok, úgyhogy minden féle képen menyel ügyeletre akár én egy hetet voltam kórházban
2017. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. máj. 13. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2017. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na? Mi lett?
2018. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!