Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond ha nem érzem h az én...

Az gond ha nem érzem h az én babám olyan nagyokat rugdosna? Mocorog minden nap rendesen, de nem kellemetlen egyátalán nekem néha befesziti magát, de azt is ki lehet birni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz még az erősebb is. Ne izgulj! Hány hetes vagy? 24 heteske
2008. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Amúgy meg egyáltalán nem baj. A lényeg az, hogy érzed, mozog, vagyis jól van. A későbbiekben meg majd úgy is lerúgja a vesédet, hidd el. :) Amíg érzed, addig nincs semmi baja.

Én is hol érzem egész nap, erőseket rúg, hullámzik, dudorodik a pocak, hol meg csak kis csikizéseket érzek, és azokat is csak este.

2008. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy a magzatmozgást mennyire érzed erősnek,nagyban függ a méhlepény tapadásától,és a baba elhelyezkedésétől.Lehet,hogy a popója van kifel és,ilyenkor csak feszülést érzel,a lábacskáival pedig befelé rugdos.De különben sem egyformán aktívak a babák,van amelyik keveset mocorog,nyugis baba,és van olyan,aki állandóan kapálózik mit egy kis cserebogár:))Nem kell aggódni,a lényeg,hogy naponta többször érezd a mozdulatait,mindegy milyen erősen.


Boldog babavárást,üdv

2008. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
35 hetesek vunk, lehet h ez már nem változik. jó igy, csak vki azt mondja majd megőrül mikor elkezd rugdalózni a baba,
2008. okt. 15. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 34 hetes vagyok, de nekem sem szokott olyan nagyokat rugdosni. Néha megpróbál kibújni az oldalamon, az elég kellemetlen, de általában csak neki-neki feszíti a hátát a pocakomnak, meg nyomkodja magát itt-ott, de nem fájdalmas a mozgás, csak látványos. Minden jót!
2008. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért lehet, hogy nem érzed úgy a rugdosást, mert több a magzatvized és az valamelyes csillapitja a nyomást.

Nekem nagyon pici volt a hasam. 40 hetesen igaz, hogy 80 kg voltam, de azt mondták, hogy bizti van még pár hónapom. Úgy rugdosott a picilányom, hogy tényleg majd kiugrottam a bőrömből, de már túl vagyok az ilyen emlékeken hiszen 3,45 kg, 52 cm-es egészséges kislányom született 7 hónappal ezelőtt.

Kellemes babavárást!

2008. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, az én lányom is csak egyszer okozott "kellemetlenséget" a terhességem alatt, akkor a hólyagomat rugdosta. Ezen kívül mindig kíméletes volt, nem minden baba rugdos egyforma intenzitással. És nekünk sem egyforma az ingerküszöbünk. Lehet, hogy valaki ezt már keménynek érezné.... 5 hós kislány anyukája (Ja most bezzeg úgy rugdos a lányom, hogy alig lehet csillapítani.... :) )
2008. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem rúg, és már zavar kicsit hogy mindenki azt kérdezi, rúg e már? Hát nem, inkább közlekedik. Néha úgy kidudorodik, és a dudor "megy " a hasamon, hogy azt hiszem kilyukad. Lehet hogy kellemesebb lenne, ha rúgna egyet, azt rövidebb ideig tartana. De mindegy hogyan mozog, a lényeg hogy amíg érezzük, addig minden rendben.

34 hetes kismama

2008. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!