Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » JutaVit B-komplex+folsav...

JutaVit B-komplex+folsav vélemények?

Figyelt kérdés
Még nem várok babát de már próbálkozunk és szeretnék vitaminokat vinni a szervezetembe, hogy a leendő babánk ne szenvedjen hiányt ilyesmiben, főleg folsavban. Szerintetek amit fentebb írtam az jó? Ha nem akkor tudnátok ajánlani mást? :)
2017. máj. 14. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Jutavit helyett próbálj valamilyen másféle vitamint. Nem igazán dicsérik.

Én a próbálkozós időszakban csak folsavat szedtem. 17+4 hkm

2017. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen fajtát? Az igazság az, hogy nagyon kezdő vagyok a témában... :D és körülbelül milliófélét láttam a neten. Nem tudok választani.
2017. máj. 14. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is JutaVit-es B komplexet szedtem de simát nem + folsavasar hisz a Folsav az B vitamin ( B9vitamin) :)..

Es e vitamint ( Bio Extra) semmibajom tole.. sot 3 honapra ra javult a párom spermaképe. 5 hónapra rá teherbe estem.

2017. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébkent azert vettem azt mert ez volt csak a patikában!! De nekünk bevált. Lehet h van jobb is de pl Bio extrát se dícsérik. Megis bevalt úgy h mellette 3x1 clostit szedtem ami vékonyítja a méhnyálkahártyã
2017. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pharmekal jobb szerintem. Egy multivitamin, egy 2000-es D3, egy folsav kellene.
2017. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!