Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mitől lehet ez?

35 hetesen mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Napok óta a jobb lágyékhajlatomnál nagyon fáj.Nem folyamatosan,hanem időnként!Lehet hogy nyom valamit a babám?Nagyon kellemetlen!Ha megnyomom érzem is hogy melyik ponton fáj!Nektek volt ilyen?Mit lehet tenni ez ellen?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 14. 22:24
 1/4 kikicsajxi ***** válasza:
100%
Már 35hetes vagy persze hogy nyom! Nekem is volt ilyen. Semmikèpp ne nyomkodd!! Ez ellen nálam semmi nem vált be. Ha ilyen vam probálj meg hanyatt feküdni felhuzott lábakkal van akinek ez segít.
2017. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak hasonló, nekem a forgómnál fáj egy ideg.

Azt mondták, majd szülés után elmúlik. Valószínű a baba nyom valamit, vagy csak simán becsípődött.


34hkm

2017. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már mindent nyom a baba. 😊 Az is lehet, hogy ott megduzzadt egy visszér, ez elég gyakori, és nagyon kellemetlen tud lenni. Viszont szülés után elmúlik. Nekem Lioton gélt javasolt a doki, de ez csak akkor jó, ha tudjuk, hogy visszér. Meg kéne kérdezned majd a dokit.
2017. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelen. 33 hetes vagyok. Első babámnál nem volt ilyen. Most meg pár napja főleg reggelente fáj jobb oldalt. Biztosan csak nyom valamit a baba, vagy a rosszabb keringés okozza, én nem aggódok emiatt, csak nagyon rossz tud lenni nyilván.
2017. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!