Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a babát 21...

Miért nem érzem a babát 21 hetesen?

Figyelt kérdés
Még mindig nem érzem csak nagyon ritkán esténként vagy reggelente akkor is csak pár mp-re és csak hanyatt fekve és azt sem mindennap. Van olyan akinek hasonlóképpen volt? Voltam ultrahangon mindent rendben találtak. Nem nagyon értem miért nem érzem még mindig. 21+5 hetes terhes vagyok.

2017. máj. 11. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első baba? A lepény hol helyezkedik? Milyen testalkat vagy?


Nekem az első babámmal a lepény a mellső falon tapadt meg, ami azt jelenti, hogy a baba mozgását később lehet érezni (20.héten voltam biztos abban, hogy már őt érzem). Mivel első volt így azt sem tudtam pontosan milyen érzés is, amikor őt érzem. Vékony, sportos testalkat vagyok, viszont akin van némi felesleg az megintcsak később fogja érezni.

2017. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hátsó falon van megtapadva, az jó? Egyébként molett alkat vagyok. 161cm és 72kg.
2017. máj. 11. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
És igen, első baba. :) De akkor is aggódom mindenki mondja hogy már éreznem kellene rendesen..
2017. máj. 11. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 20hetes vagyok. Én is csak hanyatt fekve érzem általában. Leginkább este. Sok mindentol függ ez. Ha első baba, akkor eleve később lehet érezni. Ha molett vagy, én is az vagyok egyébként, akkor is később. Ha melso falon tapad a lepény,akkor is.

De ne aggódj, nemsokára erősebb lesz a baba, szukebb lesz a hely. Érzed majd rendesen. ;)

2017. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi majd érzed, ez csak egy olyan dolog amivel lehet stresszelni a kismamákat meg egymást

Én is csak a 24. héttől éreztem, pedig minden ok volt és még molett sem voltam.

2017. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen sokat stresszelek rajta mert mindenki állandóan kérdezgeti, mondja hogy már éreznem kellene sokkal többet. Remélem igazatok lesz :)
2017. máj. 12. 07:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta változott a helyzet? Én most vagyok 21+2 hetes. Én is főleg este érzem. Néha napközben is párszor. Lepény hátsó falon tapad, első baba. Van egy kis feleslegem. (180cm,88kg) :)
2017. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!