Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek? Volt valakinek...

Reménykedhetek? Volt valakinek ilyen tünete és lett belőle baba?

Figyelt kérdés
05.09.-én voltam együtt párommal, az ovum 05.08 ami tuti biztos, mert megérzem. Tegnap óta szúrást/szurkálódást érzek a méhemnél és fáj a derekam.A melleim eléggé meg vannak duzzadva, viszont egyáltalán nem érzékeny és nem is fáj. Plusz folyamatosan nyújtózkodok :) ilyen velem még soha nem volt.Volt esetleg valakinek valami hasonló jel amikor még nem tudta, hogy babát vár?
2017. máj. 16. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincsen ilyenor még semmi tünet könyörgöm. Ha akkor volt az ovulációd amikor gondolod, sem jelent semmit. Nem, nem fogod érezni a beágyazódást, nem lesz hasszúrka meg mellfeszülés, úgy leszel terhes, hogy észre sem veszed. Persze beleláthatsz és képzelhetsz amit akarsz, pláne ha összejön, majd mondhatod utólag, hogy te tudtad, de ilyen nincs. Ha elmarad a menstruációd és pozitívat tesztelsz, na, majd utána reménykedhetsz. Addig mégis mi a búbánatnak, de komolyan? Mindenkinek elment a a józan esze? Ovulált 8 napja és tünetei vannak. Mi van a nőkkel? Nyugodjál meg és szeressétek egymást a pároddal, aztán majd tesztelj, ha késik. Persze nem muszáj ezt tenni, felteheted holnap azt a kérdés szintén itt, hogy megváltozott a folyásod és furán érzed magad, lehetsz-e terhes, összejöhetett-e. Védekezés nélküli szex egészséges párnál mindig járhat terhességgel. Pont ennyi edélyed van neked is, kábé 20%. Ha fáj a melled, ha nem. Jöhet a 0 %, pont leszar.om.
2017. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
igen én is igy voltam de nem nyujtoztam. már 7 hetes vagyok :D
2017. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első jele az elmaradt menstruáció. Megtermékenyítéstől számítva a beagyazodas 10-12 nap, tehát amit előtte érzel, az a lehetséges terhességtől független, nagyrészt inkább csak fantom "tünetek". A nyújtózkodásnak nem tudom mi köze a terhességhez, nekem ez inkább úgy tűnik, hogy minden mozdulatodra meg érzetedre bele akarod látni a terhességet, miközben ezek amúgy eddig is megvoltak, csak nem figyelted őket.
2017. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Picit ugyan korainak tűnik még, de én legelőször a szúrkálás éreztem, az aktus és ovu után 10 nappal. Szóval lehet, de ne éld bele magad nagyon.
2017. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menstruacio elott is mindig volt ilyen. A legtobb nonek van csak amig nem tervez terhesseget, nem figyelunk ra fel.

A nyujtozkodas meg nem tudom hogy jon ide, nevetseges. Bar multkor valaki azt vette terhestunetnek hogy hangosabbakat bofog mint szokott, par hete volt az a kerdes, hihetetlen miket nem gondol az ember "tunetnek" ha gyereket akar........

2017. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!