Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen uszas kozben racsapt...

8 hetesen uszas kozben racsaptak a hasamra. Ebbol baj lehet?

Figyelt kérdés

Mindketten hatuszasban voltunk es o racsapott a hasamra. Nem faj, de nagyon megijedtem. Annyira aggodok nehogy valami baja legyen a kicsinek.


Nem akarok mindennel az orvoshoz rohanni, de persze ha kell azonnal megyek.


Volt valaki hasonlo helyzetben? Ti mit tennetek?


2017. máj. 16. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fáj, nem görcsöl, nem vérzel, nincs baj :)
2017. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
attol fugg mennyire erosen csapott ra ( gratulalok neki sok esze lehetett )
2017. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy idosebb ferfi volt, eszre se vette, miutan mondtam neki hogy ramutott rezzentestelen arccal uszott tovabb :( tiszta bunko volt.

Nem is megyek uszni egy darabig, jol ram ijesztett...

2017. máj. 16. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy is javasolják, hogy vigyázni kell terhesen az úszással. Nem a mozgás miatt hanem a fertőzés veszély miatt :(
2017. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tegnap mondta a nogyogyaszom hogy mehetek nyugodtan uszni, de en is feltem a fertozesektol.


Maradok inkabb a setabal egyelore.


Koszi mindenkinek aki irt!

2017. máj. 16. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lett/lesz, nyugi, még annyira pici, a méhed jóformán ki sem emelkedett még a kismedencéből, csont védi körben mindenhol.
2017. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ráadásul a víz tompítja az ütést.

Nem lesz bajod, ha igen, az nem az úszástól és nem az ütéstől.


Kismamáknak kimondottan javasolják az úszást mint mozgásformát. Nyugodtan ússz, csak legyen mondjuk mellúszás, és akkor látod, honnan és ki jön, és ki tudsz térni.

2017. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, mell- es hatuszast szoktam valtogatni.

Legkozelebb ha megyek es mas is uszik ugyanabban a savban csak melluszasban leszek. Az a biztos!


Koszonom mindenkinek a valaszt!

Megnyugodtam egy kicsit.

2017. máj. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!