Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyuttlet utan 18dik nap...

Egyuttlet utan 18dik nap reggel teszteltem.3perc utan irja h le kell olvasni az eredmenyt. Akkor most ez mi?

Figyelt kérdés
3perc utan egy csikom volt...negativ. nem dobtam el es 15perc utan ujra megneztem...a masodik csiknal van egy nehezen eszreveheto szintelen csik...mintha valaki korommel benyomta volna..a teszten azt irja 5perc utan nem mutat helyes valaszt.akkor most mi van??? Pozitiv?vagy negative?
2017. máj. 17. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Negatív
2017. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Negatív.Száradási csík,nem kell figyelembe venni
2017. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
No de hát megválaszoltad a saját kérdésed: "3perc utan egy csikom volt...negativ" Minden teszt használati utasításában meg van adva,mi az az intervallum, amin belül érvényes az eredmény. Ha a te tesztednél azt írja 5 perc után nem mutat helyeset, akkor mi a kérdésed?. Az időn túl kijött eredmény értékelhetetlen. Ergo van egy negatív teszted. A színtelen, nehezen észrevehető csík meg még amúgy sem lenne időn túli pozitív, ha az egyáltalán számítana valamit. Ne nézegesd időn túl. Ha negatív időn belül, dobd ki. Majd ráérsz azt nézegetni és azt elrakni emlékbe (ha úgy tartja kedved) ami időn belül, értékelhetően, rendes pozitív eredményt mutat.
2017. máj. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi kommentent olvastam h a kukabol kellett kiszedje a pozitiv tesztet...:)) akkor mar az is tul kellett haladja
2017. máj. 17. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Negativ. A pozitiv raadasul rozsaszin.
2017. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt, hogy időn túl lett pozitív, de az piros volt (és valóban terhes voltam).
2017. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy Facelle teszt volt...

Ez negatív, ennél a márkánál sokszor előfordul időn túl egy száradási csík, ami attól függően, hogy mire vágysz, szívrohamot vagy szívfájdalmat okoz. :D Én egyszer direkt kipróbáltam, hogy sima vízbe mártottam, 15-20 perc után ugyanúgy megjelent egy halványszürke csík a második csík helyén, szóval hacsak nem egy terhes nő vizelete folyik a csapunkból, azt kell mondanom, hogy ne nézegess időntúli teszteket.

Ha nagyon kétségeid vannak, azért lőjj el egy másik márkájú tesztet.

2017. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!