Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden igaz 5-6 hetes...

Ha minden igaz 5-6 hetes terhes vagyok. Semmi tünetem nem volt, így pöfékeltem azzal a tudattal, hogy csak késik,mint mindig. Abszolút semmi jele nem volt a babának. Most aggódom, mennyi kárt okozhattam a cigivel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig semmit, e tedd le a cigit, es akkor ez igy is marad :)
2008. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondot nem okoztál a hatodik hétig. Többet ne cigizz, és nem lesz semmi baj! :)
2008. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nők ilyen tájban tudják meg, hogy terhesek, hacsak nem annyira tervezett a baba. Sokan dohányoznak, ha ez probléma lenne, akkor nagyon sok baba betegen, koraszülötten születne. Én is dohányoztam (igaz keveset), én 8 hetesen tudtam meg, hogy babát várok. Sőt még költözködtünk is és szekrényt is cipeltem! Ma már 5 hós a kislányom és teljesen egészséges! Ne aggódj, de ha már tudod, akkor feltétlenül tedd le a cigit!
2008. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyenkor még a "minden vagy semmi" elve érvényesül. Bármit is teszel, az vagy semmilyen hatással nincs a babára, vagy elhal az embrió. Esetedben valószínűleg megvan a pici, hiszen tudod, hogy terhes vagy. Ha le tudod tenni a cigit, nem lesz gond. Szedd a vitaminokat, étkezz egészségesen, és ne hanyagold a folsavat. Az nagyon fontos.
2008. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a babádnak,ne aggódj!Én is pont így voltam a cigizéssel.A 32.héten kezdett meszesedni a méhlepényem,és azt mondták,hogy valszeg azért,mert cigiztem.De csináltak áramlásvizsgálatot a babánál onanntól kezdve,és mindíg mindent rendben találtak!csak azzal ijesztgettek még,hogy koraszülött lesz.De 40hét+2napra született meg az egészséges kisfiam!Most fél éves,és semmi baja!

Boldog babavárást!

2008. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!