Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikortól kezdődtek a...

Nektek mikortól kezdődtek a keményedések?

Figyelt kérdés
37+5 hetes terhes vagyok, és mondhatom, h egyáltalán nem keményedik a hasam.
2017. máj. 19. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
19. héten keményedett be először.
2017. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. a 13. héten
2017. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb félidőtől. Ilyenkor meg már mindennapos volt. Nem lehet, hogy csak nem ismered fel? Na most jót kérdeztem :), de szerintem kell, hogy legyen neked is. NST-n ha mérnek méhtevékenységet, akkor valójában van. Gondolom azon már voltál.
2017. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 27.héten kb. De nem volt vészes egész terhesség alatt.
2017. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is azt gondoltam, hogy nincs, ill. az nem az. De az NST keményedést mutatott. Közben pedig csak a babám feszült neki a popójával a hasfalamnak, vagy tolja ki magát a lábával. Szóval én ezt úgy vettem/veszem, hogy kinyomja magát, nem az egész hasam keményedik be.

Amúgy vékony a hasfalam, a méhlepény hátul van, nagyon érzem minden mozgását.

2017. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lemaradt:

36 hkm

2017. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is megfordult a fejemben, h nem ismerhetem fel esetleg, de úgy fél időben kB nekem is volt, lépcsőzés után főleg, szóval tudom milyen az :) na most Igen, ez amit egyikőtök ír ezt érzem én is, h a fenekét nyomja ki állandóan és csak ott kemény.
2017. máj. 20. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még keményedés. Én is csak annyit érzek ahogy kinyomkodja magát. Akkor köldök felett a hasam totál kemény egy egy maroknyi helyen. De tudtommal a keményedés egész hasat érinti... na olyan még nem volt :D

30hkm

2017. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első babával a 15. héttől éreztem. Akkor azt hittem, hoyg ennek az érzésnek a neve a görcs, be is mentem a kórházba, és bentfogtak... Holott csak sima keményedés volt.

Második babánál a 12. héttől éreztem, utána pár hétig gyengébben, de mostanában megint erősen. (23 hetes vagyok). Mindkettővel szedtem magnéziumot, de csak úgy találomra szedegettem a bogyókat, mert soha semelyik orvos nem mondta hogy mennyit kellene. Nem igazán használ(t), keményedik a Mg ellenére is, bár gondolom nem annyit.

Első baba időre született, most a másodikkal sem nyílik a méhszáj, úgyhogy eddig nem okozott gondot nekem a keményedés.

2017. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!