Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos tapasztalatok? Nyíregyháza

Orvos tapasztalatok? Nyíregyháza

Figyelt kérdés
Kit ajánlotok, milyen árban vannak a vizsgálatok és a szülés? Minden érdekel. :)

2017. máj. 19. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
En dr Pethő Györgyhöz jártam maganrendelesre, nagyon meg voltam vele elégedve! Csak ajánlani tudom. Egy vizsgalat nala 12e volt még 2015-ben, azóta úgy tudom emelt par ezret. szülés után 60ezret adtunk neki. Minden nap bejött hozzánk, korrekt, alapos doki.
2017. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Pethő Györgyöt ajánlom, mindháromszor nála szültem (császárral), és nagyon elégedett voltam vele. A terhesgondozás most is 12ezer Ft, ha rákszűrést is csinál a terhesség alatt akkor 15ezer Ft. Ez friss infó, mert márciusban született a 3. babám.
2017. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Én Dr. Ivancsó Bélához járok. Nagyon elégedett vagyok vele. 10.000 Ft egy vizsgálat,szülésért nincs fix összeg amennyit tudsz adni. :)
2017. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!