Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valami előjele a striák...

Volt valami előjele a striák megjelenésének nálatok? Bőrérzékenység, fájdalom, stb?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom,hogy egyik reggelre megjelentek a 30 valahanyadik héten kb. Már pár napja rettenetesen fáj,ég a bőröm a köldököm környékén,de nem tudom pontosan hogy most a hosszanti izom válik ketté esetleg,vagy a bőröm adja fel,de a ruhát is alig tudom elviselni..2.terhességem amúgy,az elsővel nem lettem csíkos,most is ugyanazzal kenem magam.

33hkm


2017. máj. 21. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi előjele nem volt, de szülés előtti napon jelentek meg! Olyan mérges voltam, végig boldog voltam, hogy nem lettem strias, és pont utolsó napra...
2017. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Semmi jele nem volt.Nekem a hasamon szülés után közvetlenül,a combomon meg szülés után 3 hónappal.Én is kentem magam.
2017. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel kenitek magatokat? Én a Dm-ben vettem babylove olajat. 18 hkm
2017. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is dm-es meg rossmannos olajokat,krémet használok.

Jó volna legalább ezt megúszni,annyi más nyavajával kellett megküzdemen az első után is..

2017. máj. 21. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszketett előtte a bőröm, aztán pár nap múlva megjelentek a szép lila csíkok. Bio oillal kenegettem, de semmit nem ért.. Viszont már teljesen elhalványultak, de azért még látszanak a csíkok, de már nem olyan csúnya lila.
2017. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is borzalmasan viszketett előtte a bőröm. De mindig csak egy ponton és jellemzően 1-2 nap múlva meg is jelent ott...
2017. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan érzés mint mikor nagyon leégett a bőröm. Nem viszket,csak fáj.
2017. máj. 21. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon viszketett.Utànna kett csíkos.
2017. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

38 hkm.

Eddig csak viszket de csíkos nem lettem.

Bio oilt használok. Nem tudom van e valami értelme vagy csak placebo hatás.

Combjaim fenekem viszont tini korom óta striásak.

Anyukám sem lett striás terhessége alatt/után.

Lehet csak genetika az egész.

Remélem nem csíkosodok be én is utolsó nap, mint az első válaszoló.

2017. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!