Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a tejszerű folyás?

Normális a tejszerű folyás?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, es nagyon bo folyasom van. Tisztasagi betet mellett "atazok" 2 ora alatt. Nem viszket,nem budos, csak iszonyat bo. Utrogestant hasznalok, esetleg lehet attol? Vagy nem mostam volna egyszer rendesen kezet, amikor felraktam? Vagy szimplan normalis az egesz?
2017. máj. 22. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy ilyenkor ez normális, de 1000 különböző eset van..

Én mindent kipróbáltam amit javasoltak - mert hogy nekem is bő folyásom volt, gomba miatt - bugyi vasalás (fertőtlenítés), intim szappanok elhagyása, tisztasági betét lecserélése (ne legyen illatos, műanyag dolgokkal bevonva), több mosakodás, cukor bevitel csökkentése stb.

Szülés után állt helyre. Sokan hónapokon át kezelik magukat kúpokkal.

Ilyenkor gyengébb az immunrendszer, akkor is lehetnek ilyen gondjaid ha sose pisilsz máshol és nem mész medencébe se..


Mindenképp a legközelebbi nőgyógyászati vizsgálaton említsd meg. Amúgy nekem azt mondták, hogy amíg nem szagos és nem zöld addig nem gond, de a sárga, darabos, bő és más ártalmatlannak tűnő az simán lehet gomba, amit természetesen lehet kezelni, de terhesen van hogy csak szinten tartani lehet.. Amúgy ártalmatlan, de jó ha szólsz róla mert ki tudja.

2017. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem simán gombás fertozésrm van:( elején bolcsibol hazahozott vmi betegégetelkaptam én is, igy antibiotikum.kellett. vagy 5 fluomizin adag ment már el. Dokihozmenj el mindenképp.
2017. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet érthetetlenul irtam le: antibiotikum miatt tonkrevágta florát. Igy a terhesség végére kezd helyre állni.
2017. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!