Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér, tejszerű folyas a...

Fehér, tejszerű folyas a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Ez normalis? 31 hetes kismama
2011. márc. 23. 00:30
 1/7 Disi ***** válasza:

Szia!

Ha nem éget, viszket, akkor normális. Nekem mondjuk a legeleje óta van, Duphastont kellett szednem, azt hittem, ha azt abbahagyom elmúlik, de sajnos nem. Sőt, most vagyok a 27. hétben, ahogy beléptem a 2. trimeszterbe, még több lett, sőt rengeteg. A múltkor kicsit megijedtem, mert elkezdett égni a bőröm, de aztán rájötte, hogy a tisztasági betét, amit használtam volt a bűnös. Lehetőleg ne használj illatosítottat, ahogy váltottam, elmúlt. Én már belenyugodtam, hogy ez már így lesz végig. Úgyhogy nyugi, de beszélj az orvosoddal vagy a védőnőddel, hogy megnyugtassanak.

2011. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális. Ha nem csíp/fáj/viszket/vagy nagyon büdös, akkor nem is kell dokihoz menni.

Ha a fent írtak egyike jellemző lenne, akkor viszont fertőzés, amit kezelni kell (és lehet is sikeresen, a babának semmi baja nem lesz tőle!)


Jó pocakosodást!

2011. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a hüvely váladék nagyon bő folyású. Nekem is ez volt, szülés után elmúlik és vissza áll minden a régi kerékvágásba. Minden jót neked és babócádnak.
2011. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is va, ez normális. Csak ha viszket stb, ahogy már leírták, akkor igényel kezelést.
2011. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel a doki erre Klion D-t, de nem használtam el, mert mindenhol azt olvasom, hogy a bővebb folyás természetes.
2011. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!! Akkor megnyugodtam...:)
2011. márc. 25. 00:30
 7/7 haramia ***** válasza:

Szia! Én azért nem értek ezzel teljesen egyet. Nekem is ilyenem volt, se égetés, se viszketés, se pirosodás, se kellemetlen szag a dokim mégis felírt Klion-D hüvelykúpot és egy Rovamicyn nevű gyógyszert is, és azt mondta vigyázni kell az ilyen folyásokkal, van amelyik nem "csak" a szokásos terhességgel járó fajta, hanem koraszülést, vetélést okozhat. Szóval én azért biztos rákérdeznék legközelebb erre!

Jó babavárást!

2011. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!