Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baj?

Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam terhesnek :( 2 hete teszteltem pozitívat, április 10.-én jött meg utoljára, de nincs semmi féle terhességi tünetem, nem érzem magam terhesnek. Lehet, hogy valami gond van odabenn? :s Június 8.-ára kaptam időpontot orvoshoz..
2017. máj. 22. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz és vérzel, akkor 99%, hogy minden rendben. Ez a két dolog, ami bajt jelent terhesség során, a többivel nem kell foglalkozni, azzal sem, ha van tünet, azzal sem, ha nincs, mert egyikből sem lehet semmire következtetni, se pro, se kontra. Nyugi, minden oké! Sokan csak akkor "érzik" a terhességet, ha megmozdul a baba közel félidősen.
2017. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem magam terhesnek úgy a 8. hétig! :)

Ott kezdtem el hányni, de azt sem minden nap.

2017. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7.-ig hétnél kezdődött a vészes terhességi hányás, napi 10-20 alkalom.
2017. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 17 hetes terhes vagyok és még midnig nem érzem magam terhesnek. Csak nő a hasam. De az elején se volt semmi bajom. Nem háyntam nem volt hányingerem se. Úgy, hogy nyugi minden rendben van:)
2017. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elsovel, ne izgulj, csomo embernek nincs semmi tunete (a szerencsesek!), meg meg eleg korai, johetnek meg azok.

Terhesnek meg en eloszor olyan 18 hetesen ereztem magam, amikor mar eleg eroteljesen es rendszeresen ereztem mozogni a babat.

2017. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!