Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 éves lány vagyok . A párom...

21 éves lány vagyok . A párom 40 neki már 2 gyermeke van az előző házasságából, ma 6 napja hogy késik csináltam tesztet pozitív lett Nem tudom mit tegyek nem rég hagytam ott az állásom mit tegyek tartsam meg és ha igen hogy mondJam el a családomnak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 09:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezt még jól át beszéljük a napokban . Én szeretném a babát és ő is. De ezt még át kell beszélni.
2017. máj. 23. 12:11
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen átbeszélheted vele.

"Figyelj ide, ha komolyak a szándékaid velem, akkor menjünk el a jövő héten polgári esküvőre, házasságkötő terembe. A templomi esküvő ráér később is."


Ha ez neki rendben, akkor legalább valamennyire komolyak a szándékai veled. Minden más esetben csak a duma nagy.


40f

2017. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a 40-es pali.

De azért én akkor is ultra nagy zsákbamacskának tartom ezt így, együttélés nélkül.

2017. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

szépen összecuccoltok és felnevelitek, ha akarjátok

anyádék nyakára ne szülj!

nem jósolok ennek jövőt amúgy

2017. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Előbb mondd el a családodnak és együtt döntsetek.

Ha még nem éltél együtt a férfival, akkor az eredeti családod a családod és nem ő. Ha ez még máshogy is lenne, akkor is anyagilag mindig csak a saját vérvonaladé lesz a saját vagyonod. Ha már dolgozol és el tudod tartani magad és a családod is segít a teendőkben, akkor nagy baj nem lehet.

Ha nem támogatnak, csak a férfira inkább ne támaszkodj. Mióta vagytok együtt és mióta ismered? Ő egyedül él? A 2 gyereket ő neveli? Mennyiből él, mennyit költ a 2 gyerekre? Saját lakásban él?

2017. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

7: Ez miről szól ez a hozzászólás? Ebből egy kukkot sem értek.

Mi az a húspiaci érték?

Miért fontos, hogy később milyen kapcsolatai lesznek?

Nem értem.

2017. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%

Kétségbeejtő a sok gyerekellenes hozzászólás.

Az is sokmindent elmond a társadalomról, hogy egy fiatal lánynak a _családja_ akarja megmondani egy 40 éves férfinak, hogy hogysmint vállaljon gyermeket.


Család is jófej lehet: míg a kedvencük körül kering egy biztos egzisztenciájú pasi, addig okés, de azt nem veszik észre, hogy a lánygyerek nem presztizscikk, hanem egy nő, aki gyermekre vágyik.


Ha olyanok, hogy félni kell a reakciójuktól, akkor mindenképpen szüld meg, mert lehet, hogy öreg korodra csak a gyereked fog téged szeretni.


Ha minden borul, az Alfa Szövetség elérhetőségeit tárazd be.

2017. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
El mondtam édesanyámnak,meg lepődött de örül neki gondolom ez természetes hiszen újra nagymama lehét a barátommal tegnap már voltunk házat nézni és úgy tűnik meg is találtuk a tökéletest. Már nagyon várjuk a babát mind a ketten. Köszönöm a valaszokat.
2017. máj. 25. 09:17
 19/20 anonim ***** válasza:
Na még együtt vagytok kérdezö?
2019. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%

Csak engem döbbent meg a tény,hogy 21 éves leányzó egy apja korabeli 40 éves pasastól terhes?


Hova tart ez a világ?

2019. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!