Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól kitaláltuk ezt a nevet?...

Jól kitaláltuk ezt a nevet? TÖRÖK LÁSZLÓ ZSOMBOR--Persze ha füfyis lesz. Még a kislány név nincs meg.

Figyelt kérdés
László az apukája után lenne,de a Zsombit használná.
2010. máj. 17. 07:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt,de ezzel sajnos nem értek egyet.Felénk sokan adják az apukájuk nevét elsőnek--persze fiú gyermek esetében--,és a második nevén szólítják.Senki sem panaszkodott volna,hogy ebből hátránya van,vagy kellemetlen valamiért.

Úgyhogy neharizz,de de ezzel nem értek egyet.Ha pici kora óra a gyerek így van szólítva,a körülötte élők is így reagálnak rá.

Nagyon jól döntöttünk,és büszke vagyok arra,hogy kiállok az igazamért!:)

De azért köszi a hozzászólásodat.

2010. máj. 17. 11:04
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért tetted fel a kérdést..

Nagyon jól kitaláltátok, ügyesek vagytok.


Úgy látom csak dicséretet akarsz, és dacolsz, ha valakitől mást kapsz. A László név nekem sem tetszik, és ha nem azt használja, akkor tényleg célszerűbb második névnek adni. De ez téged úgy sem érdekel.

Remélem, ha meglesz a lánynév, azzal nem teszel fel új értelmetlen kérdést, biztos vagyok benne, hogy az is a legmegfelelőbb lesz az ízléseteknek, és mindenki annak nevezi a gyermekét, aminek akarja. Szóval ha Török Dzsézön Márlonbrándó lenne, akkor is jól kitaláltátok volna.


Bocs, ha megbántottalak, de tényleg nem értem, hol a kérdés.

2010. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék vitázni, de nem volt értelmetlen a kérdés egyáltalán. A Kérdező feltett egy kérdést, mások véleményére várva. De ez nem jelenti azt, hogy meg kell fogadnia azt, amit mások írnak. Egyszerűen csak kíváncsi volt, ebben semmi rossz nincs.

Nekem egyébként tetszik a választott név.

2010. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A lényeget az utolsó kedves válaszoló megírt,ugyanis IGEN erre voltam kíváncsi.Nem azt kérdeztem,hogy nektek tetszik-e???

Nem vita ez a fórum,kérlek titeket ne is tegyétek ezt!

Mindenkinek van saját véleménye,és én lennék a legbunkóbb,ha valamelyikőtök válaszára is haragudnék!

Erre mondják:Ízlések és pofonok...

Köszi azért azoknak akiknek tetszik,és mellettem állnak:)

Azért jobb ilyeneket olvasni,--tényleg:)

2010. máj. 17. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!